Стажування серпня

friends (1)

Програма міжредакційних обмінів для молодих журналістів, стажування в ООН і у відділі бренд-маркетингу компанії «PepsiCo»

Blue Book Traineeship

Європейська комісія двічі на рік пропонує п’ятимісячні оплачувані стажування. Стажисти працюватимуть у Європейській комісії та агентствах переважно в Брюсселі, а також у Люксембурзі та інших країнах ЄС. Сфера стажування залежить від навичок кандидата (сфера конкурентного права, людських ресурсів, екологічної політики тощо). Стажисти отримуватимуть щомісячну стипендію. Для участі потрібно подати онлайн-заявку.

Країна: Бельгія, Люксембург та інші країни ЄС
Тривалість: 5 місяців
Дедлайн: 30 серпня

Реклама

«PepsiCo GO» – річна програма стажування

Стажування у відділі бренд-маркетингу компанії «PepsiCo». Вимоги до стажистів: володіти англійською мовою на рівні, не нижчому від Upper-Intermediate; мати профільну освіту; навчатися на останніх курсах або бути випускником закладу вищої освіти.

Завдання: створення і реалізація стратегії просування брендів; взаємодія з найкращими агентствами в індустрії;
активація покупців у каналах продажу; розробка, тестування і запуск нових продуктів; підготовка аналітики й рекомендацій з розвитку бізнесу. Для участі потрібно пройти реєстрацію і всі етапи відбору.

Країна: Україна
Тривалість: рік
Дедлайн: якомога швидше, початок програми – 2 вересня

HR-стажування в Beetroot Academy

Стажування для студентів у Beetroot Academy. Ця програма для тебе, якщо ти: є студентом останніх курсів; хочеш спробувати свої сили в рекрутингу й пошуку талантів; любиш працювати в активному темпі й ставити перед собою амбітні цілі; любиш спілкуватися з людьми і вмієш вести перемовини; хочеш розвиватись у сфері рекрутингу та HR; володієш англійською щонайменше на рівні Upper-Intermediate.

Що ти отримаєш під час стажування: досвід; комфортний офіс IT-компанії на Подолі; безлімітну каву й смаколики, а також бранчі з командою; уроки йоги; гнучкий графік.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Стажування в ООН

Глобальний договір ООН пропонує можливість постажуватися в нью-йоркському офісі. Стажисти братимуть участь у важливих конференціях, засіданнях, робити внесок в аналітичну роботу, а також в організаційну політику Організації Об’єднаних Націй. Стажування не оплачуване.

Країна: США
Тривалість: 3-6 місяців
Дедлайн: 17 серпня

friends (1)

Стажування для студентів-юристів

Стажування для студентів у юридичній компанії «VB Partners» за напрямками «Білокомірцева злочинність» і «Вирішення спорів». Основні вимоги до кандидата: поточне навчання на останніх курсах юридичного факультету; високий середній бал під час навчання; досвід роботи/стажування – від 1 року (бажано); спеціалізація – кримінальне право, представництво інтересів у судах; грамотна усна і письмова мова; володіння англійською мовою (бажано); спрямованість на результат, проактивна позиція; навички проєктного менеджменту; високі комунікативні здібності; прагнення до самовдосконалення, стресостійкість; знання офісних програм і законодавства.

У разі успішного стажування компанія пропонує працевлаштування.

Країна: Україна
Тривалість: 3-5 місяців
Дедлайн: якомога швидше

Journalism Exchange Program

Програма міжредакційних обмінів (Journalism Exchange Program) Фонду розвитку ЗМІ (Media Development Foundation) дає можливість журналістам-початківцям (з досвідом у професії до 5 років) удосконалити свої навички й набути нового досвіду, а також доповнити власне портфоліо матеріалами, створеними в незалежних і якісних українських ЗМІ. Учасники проходитимуть стажування в редакції за межами свого регіону проживання із врахуванням типу медіа, у якому вони працюють або планують працювати (термін – від 2 тижнів до місяця).

Країна: Україна
Тривалість: 2-4 тижні
Дедлайн: 9 серпня

George Washington Carver Internship

Стажування імені Джорджа Вошинґтона Карвера – це унікальна професійна можливість для студентів, які цікавляться проблемами глобального голоду й бідності. Стажисти дізнаються про роботу міжнародної некомерційної організації і поглиблять своє розуміння міжнародної боротьби з голодом, недоїданням і злиднями. Стажисти можуть бути представниками різних академічних дисциплін, а позиції під час стажування розподілятимуть згідно з досвідом, навичками і галуззю інтересів кандидата.

Стажування можливе в таких галузях: архівознавство, awards and lectures management, комунікації і зв’язки з громадськістю, зв’язки з місцевим населенням і низовий активізм, планування заходів (осінній семестр), графічний дизайн, планування симпозіумів і логістика, youth programming та освіта. Стажисти працюватимуть 12 годин на тиждень у період з 9 до 17 години з понеділка по п’ятницю.

Країна: США, Вашингтон
Тривалість: мінімум 3 місяці
Дедлайн: 25 жовтня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus