Стажування серпня

робоче місце

Стажування для випускників у Doctors Without Borders, резиденція зі стипендією в Німецькому музеї в Мюнхені й грант для студентів-медиків на стажування в галузі ультразвукових досліджень

Стажування в офісі організації Doctors Without Borders

Організація Doctors Without Borders / Médecins Sans Frontières (MSF) набирає учасників для оплачуваного стажування в офісі організації. Запрошуються кандидати різних спеціальностей для роботи в галузі комунікації, розвитку, програмного забезпечення, роботи з людьми (в офісі та за його межами).

Країна: Нью-Йорк, США
Тривалість: 4 вересня – 18 січня 2018
Дедлайн: 4 серпня

Реклама

Knight Visiting Nieman Fellowships

Програма Гарвардського університету Knight Visiting Nieman Fellowships пропонує можливість проводити короткі дослідження кандидатам, які працюють над спеціальними проектами, спрямованими розвивати журналістику в новому руслі.
Кандидатам необов’язково бути журналістами, але вони повинні продемонструвати, як їхня робота може поліпшити майбутні перспективи журналістики. Стипендіат матиме доступ до всіх ресурсів Гарварду, а також щомісяця отримуватиме 1 225 $. Якщо буде потрібно, учасника забезпечать місцем проживання на період програми.

Країна: США
Тривалість: від декількох тижнів до 3-х місяців
Дедлайн: 1 грудня

Стажування в галузі ультразвукових досліджень

Korean Society of Medical Ultrasound пропонує 10 стипендій студентам медичних спеціальностей для стажування в галузі ультразвукових досліджень. Мета – покращити ультразвукові дослідження, навчаючи й тренуючи студентів в академічних установах Південної Кореї. Стипендія покриває проживання, авіапереліт і базові витрати на життя в Південній Кореї. На тренінг тривалістю 2 тижні виділяється 2 000 $, 3 тижні – 3 000 $, 4 тижні – 4 000 $.

Країна: Південна Корея
Тривалість: стажування починається у 2019 році (тривалість слід уточнити в організаторів)
Дедлайн: 15 листопада

робочий процес

ArtsLink Five – стажування для митців

ArtsLink Five – стажування у США для митців. Організатори оплачують міжнародний переліт, візу, проживання, медичне страхування, а також покривають робочі й транспортні витрати в межах стажування.

Країна: США
Тривалість: упродовж осені 2019
Дедлайн: 15 жовтня

Hubert Humphrey Fellowships in USA for International Students

Програму Hubert Humphrey розроблено для професіоналів, які бажають удосконалити свої здібності, обмінюючись знаннями й осмислюючи питання загального інтересу США та країн, які є партнерами програми. Учасників програми відправлять в один з університетів США, де вони будуть проходити курси, відвідувати конференції й виконувати практичні завдання.
Цього року в програмі Hubert Humphrey можуть брати участь 200 осіб.

Країна: США
Тривалість: слід уточнити в організаторів
Дедлайн: 1 жовтня

Стажування в Бразилії

4YOU2 пропонує оплачуване стажування у викладацькій сфері в Бразилії для тих, хто досконало володіє англійською мовою і хоче поділитися своїми знаннями зі студентами з малозабезпечених районів Сан-Паулу. За останні 4 роки в програмі взяли участь понад 200 вчителів, які навчили понад 6 000 студентів. Програма 4YOU2 є соціальною, і учні платять дуже незначну суму (приблизно 20 $ на місяць). Це найнижча плата серед усіх шкіл, де викладають англійську мову.

Країна: Бразилія
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: 30 серпня

Social Media Manager у Indposhiv

Компанія Indposhiv шукає менеджера із соціальних медіа – людину, відповідальну за представлення й просування бренду в різних соціальних мережах. Посада передбачає повну зайнятість. Надсилай резюме на пошту cv@indposhiv.in.ua.

Країна: Київ, Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

робоче місце

Стажування в European-Ukrainian Youth Policy Centre

European-Ukrainian Youth Policy Centre (EUYPC) шукає стажистів з відмінним знанням німецької мови. Стажист підтримуватиме команду з комунікацій і буде безпосередньо задіяний у спілкуванні з німецькими колегами, які приїдуть до Києва, щоб реалізовувати соціокультурний проект для дітей. Це унікальний креативний проект соціально-психологічної реабілітації дітей з використанням різних художніх засобів (танців, співів тощо). У рамках проекту стажист працюватиме комунікаційним менеджером / перекладачем (переклад з німецької на українську / російську).

Країна: Україна
Тривалість: серпень – жовтень 2018
Дедлайн: 31 липня

Стань IT-координатором у Transparency International

Transparency International – неурядова організація, мета якої – контролювати виконання антикорупційної реформи й створювати нові антикорупційні органи.
Вакансія передбачає роботу над проектом моніторингу системи публічних електронних закупівель ProZorro.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Deutsches Museum Scholar-in-Residence Program для науковців

Німецький музей у Мюнхені відкрив дослідницьку програму стажування зі стипендією. До участі запрошуються науковці-дослідники, які цікавляться роботою над проектами, пов’язаними з колекціями музею. Стипендійна програма є міжнародною та міждисциплінарною.

Подавати заявки можуть учені з будь-яким рівнем стажу, проте повинні мати принаймні один університетський диплом (магістра або кандидата наук). Обмежень щодо віку й громадянства немає.
Кандидатам присуджується:

  • Додокторська стипендія: 7 500 € (шість місяців) / 15 000 € (повний рік);
  • Післядипломна стипендія: 15 000 € (шість місяців) / 30 000 € (повний рік).

Країна: Німеччина
Тривалість: 6-24 місяці
Дедлайн: 12 жовтня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus