Стажування липня

Іноземні студенти в Україні

Стажування в «Klitschko Foundation», тренінгова програма для журналістів і блогерів у Бельгії і практика в компанії «L’Oréal»

Стажування в «Klitschko Foundation»

«Klitschko Foundation» запрошує взяти участь у стажуванні. Це 3-місячна програма для студентів 2-4 курсів, де ти можеш пройти всі етапи працевлаштування: від співбесіди до отримання рекомендацій для подальшого місця роботи. Стажування надасть можливість набути практичного досвіду роботи в благодійній організації і розвинути професійні навички. Стажування не оплачуване.

Країна: Україна, Київ
Тривалість: 3 місяці
Дедлайн: з 26 квітня по 31 липня – заповнення анкети з творчим завданням; 8 серпня – оголошення результатів відбору 50 переможців першого етапу.

Реклама

Стажування для журналістів від Європейської комісії

Стажування для студентів факультетів журналістики й молодих журналістів від 18 до 30 років. 6-11 жовтня 2019 року в Брюсселі Європейська комісія реалізує програму для журналістів, мета якої – обговорення заходів ЄС у країнах-учасницях. Під час заходу буде змога взяти участь у тренінгах із журналістики, працювати з досвідченими журналістами, відвідати установи ЄС. Вимоги до участі: написати статтю (400 – 1 000 слів), зняти коротке відео (2-3 хвилини). Відео/стаття має висвітлювати заходи чи проєкти, які профінансував Європейський фонд регіонального розвитку або Фонд гуртування.

Країна: Бельгія, Брюссель
Тривалість: 6-11 жовтня 2019 року
Дедлайн: 15 липня

Стажування в комунікаційній агенції «One Philosophy Space»

У 2017 році запущено «One Philosophy Space», креативний простір для змістовних ідей та проєктів, спрямованих на розвиток суспільства. Це інклюзивна платформа для синергії освітніх, культурних та бізнес-проєктів, що розташована в центрі Києва, на Подолі. Компанія шукає талановитих та амбітних студентів останніх курсів, які цікавляться комунікаційною сферою. Відправляй резюме на vlobanova@one-philosophy.com із темою листа: «Internship program». Стажування передбачає часткову зайнятість і є неоплачуваним, але компанія має довгострокові плани, тому перспективи продовження кар’єри в компанії після закінчення стажування будуть обговорюватися на співбесіді.

Країна: Україна, Київ
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

girl (1)

Програма стажування в маркетингу від компанії «L’Oréal»

«L’Oréal» пропонує 6-місячну програму стажування у відділах маркетингу для випускників і студентів останніх курсів. Ключові обов’язки: активна участь і допомога маркетинговій команді; аналіз ринкових (конкурентних) і споживчих даних; виведення на ринок нових продуктів і підтримка наявних; місцева адаптація і розробка креативного рекламного матеріалу; розробка і впровадження рекламного й торгового плану збуту продукції.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Стажування в управлінні молоді та позашкільної освіти

Розпочато прийом заявок на стажування в управлінні молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. Участь у програмі стажування можуть узяти студенти закладів вищої освіти, розташованих на території міста Дніпра. Для кожного з відібраних учасників буде складений окремий гнучкий графік проходження стажування з огляду на особисті потреби. Також на учасників буде чекати низка цікавих зустрічей та воркшопів.

Країна: Україна, Дніпро
Тривалість: 16 липня – 16 вересня 2019 року
Дедлайн: 9 липня

SMM-менеджер до анімаційної студії «Propellers Studio»

«Propellers Studio» шукає в команду SMM-менеджера. Обов’язки: писати цікаві пости; вирішувати, коли і що постити; давати відповідні завдання співробітникам (наприклад, просити розповісти трохи про свою роботу або зробити відео про якийсь анімаційний прийом); відповідати за візуальну частину: знаходити референс, давати ТЗ дизайнеру/художнику, приймати роботу. Пропонується віддалена робота, гнучкий графік і хороша заробітна плата. Резюме й приклади текстів надсилай на daria@propellers.pro

Країна: віддалено
Тривалість: працевлаштування
Дедлайн: якомога швидше

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus