Стажування липня

girl

Стажування для молодих лікарів-стоматологів, практика у сфері комунікацій у Сербії та фінансова допомога на проекти для представників ділової журналістики.

Intern Copywriter до Aimbulance

Aimbulance шукає в команду стажиста з копірайтингу. Знання англійської мови буде перевагою. Стажування є оплачуваним і передбачає можливість подальшого працевлаштування. Надсилай CV з фото, мотиваційний лист, посилання на свої сторінки в соцмережах на jobs@aimbulance.com.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Реклама

ITI Scholarship Program

ITI International Team for Implantology пропонує річну стипендію на стажування для лікарів-стоматологів і дантистів в одному з 26 ITI-центрів, розташованих у різних країнах світу. Щорічно організатори пропонують 15 стипендій. Щоб отримати стипендію, потрібно зареєструватися на сайті організаторів і подати набір документів.

Країна: на вибір кандидата
Тривалість: з 1 вересня по 31 серпня 2018/2019 років
Дедлайн: 30 червня

The McGraw Fellowship for Business Journalism

The Harold W. McGraw, Jr. Center for Business Journalism і City University of New York Graduate School of Journalism пропонують стипендії представникам ділової журналістики. Грант надає фінансову допомогу журналістам, які потребують часу й ресурсів для створення важливої ​​статті чи серії статей на важливу економічну або бізнесову тему. Приймаються заявки на текстові, аудіо- або відеорепортажі.

Країна: віддалено
Тривалість: 3 місяці
Дедлайн: 30 червня, 15 грудня

man

MUNPlanet Fully Funded Internships 2018: Community Building & Social Media

MUNPlanet зі штаб-квартирою в Белграді запрошує студентів і нещодавніх випускників на стажування у сфері створення спільнот і соціальних медіа. Від потенційних кандидатів очікується інтерес до інтернет-маркетингу і добре розуміння соціальних медіа та онлайнової спільноти (Twitter, Facebook, Instagram, LinkedIn). Також стажисти повинні вільно говорити й писати англійською.

Країна: Сербія
Тривалість: з 1 вересня по 1 листопада 2018 року
Дедлайн: 30 червня

Стипендія на стажування від наукового фонду Canon Foundation in Europe

Щорічно Canon Foundation in Europe надає 15 стипендій для талановитих дослідників. Заявки можуть подавати всі охочі щонайменше зі ступенем магістра. Стажистами можуть бути працівники комерційних, промислових, урядових і будь-яких інших організацій. Для участі спершу слід самостійно знайти будь-яку японську організацію, що прийме тебе на період від 3 місяців до 1 року для проведення дослідницької роботи / стажування. Опісля слід зареєструватися на сайті й подати заявку на стипендію (22 500 € – 27 500 €).

Країна: Японія
Тривалість: від 3 до 12 місяців
Дедлайн: 15 вересня

Стань волонтером на кінофестивалі LISFF Wiz-Art 2018

Команда Wiz-Art шукає волонтерів на період кінофестивалю. Якщо ти розділяєш любов до кіно, не боїшся відповідальності й умієш оперативно реагувати на стреси організаційного процесу, подавай заявку. Організатори гарантують цікавий досвід у сфері кіно, нові знайомства й знання. Запитання надсилай на maryana.husak@wiz-art.ua

Країна: Україна, Львів
Тривалість: 6-12 серпня
Дедлайн: 1 липня

girl

Стажування в проекті комунікації реформ освіти й медицини

Команда центру «Ейдос» запрошує студентів пройти неоплачувану літню практику і долучитись до роботи над масштабним усеукраїнським проектом у сфері комунікацій медичної та освітньої реформ.

Країна: Україна
Тривалість: 1-2 місяці
Дедлайн: якомога швидше

Інтерн-архітектор в Anarchitects

В Anarchitects шукають талановитих і мотивованих стажистів у команду. Бажані хороші навички з креслення, візуалізації, критичного мислення і розуміння архітектурної теорії. Попередній досвід роботи і знання англійської також бажані, але не обов’язкові.

Організатор пропонує роботу над цікавими проектами і стипендію за домовленістю. 

Надсилай PDF-портфоліо в розмірі до 7 МБ або лінки на Issuu чи Behance у Facebook Messenger.

Країна: Україна
Тривалість: 3 місяці
Дедлайн: якомога швидше

Стажування в Європейському суді

Щорічно Європейський суд пропонує оплачувані позиції для стажистів. Кандидати повинні мати щонайменше ступінь бакалавра в галузі політології або юридичних наук, а також уміти читати французькою. Для участі в конкурсі стажувань потрібно заповнити форму й відправити її поштою разом із CV та копією диплома на адресу: Human Resources Unit of the Court of Justice of the European Union, Bureau des stages, TA/04 LB0019, L-2925 Luxembourg.

Країна: Люксембург
Тривалість: 1 березня – 31 липня (документи потрібно надіслати в період з 1 липня до 15 вересня); 1 жовтня – 28 лютого (документи потрібно надіслати в період з 1 лютого до 15 квітня).
Дедлайн: 15 вересня

Менеджер проектів у Pictoric

Pictoric шукає піар-менеджера для проекту. 
Учасники матимуть змогу спілкуватися з іноземними партнерами й брати участь у міжнародному культурному проекті. CV, приклади робіт і побажання щодо гонорару надсилай на електронну пошту pictoric.ua@gmail.com.

Країна: Україна
Тривалість: липень-вересень (неповна зайнятість)
Дедлайн: якомога швидше

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus