Стажування червня

office2 (1)

Стажування в Європейському парламенті, оплачувана практика в німецькому Бундестазі та програма стажувань від Philip Morris

Волонтерська програма «Будуємо Україну разом»

«Будуємо Україну разом» (БУР) – волонтерський проект, у рамках якого ти зможеш подорожувати й досліджувати Україну.
Щороку молодь з усієї України збирається разом, щоб відвідати різні містечка й допомогти відновити домівки сім’ям у скруті, а також підтримати місцеві громадські простори та молодіжні платформи. Волонтерами можуть стати особи, які досягнули 16-річного віку. Потрібен письмовий дозвіл від батьків. Від повнолітніх осіб та місцевих волонтерів такий дозвіл не вимагається. Гроші за квитки повертаються в такому обсязі: 50% за вагон купе чи «Інтерсіті»; 100% за плацкарт, електричку чи автобус. Проживання та харчування безкоштовне. Заповнюй анкету за посиланням.

Країна: Україна
Тривалість: залежить від табору
Дедлайн: якомога швидше

Реклама

Стажування в Бундестазі

Посольство Німеччини оголосило початок конкурсу на участь у програмі Міжнародної парламентської стипендії 2020.
Міжнародна парламентська стипендія призначена для талановитих молодих людей до 30 років, які прагнуть активно працювати над упровадженням демократичних цінностей на своїй батьківщині, наприклад, долучаючись до роботи в партіях, ЗМІ, громадських організаціях або на державній службі.

Країна: Німеччина
Тривалість: з 1 березня по 31 липня 2020 року
Дедлайн: 31 липня

Програма стажування PepsiCo GO 2019

Компанія PepsiCo в Україні відкрила набір на річну програму стажувань для розвитку молодих талантів.
Програма передбачає участь у корпоративних тренінгах та роботу над реальними проектами.

Країна: Україна
Тривалість: протягом року
Дедлайн: якомога швидше; старт програми – 2 вересня.

Стажування в Німеччині для українських студентів

Програма стажувань у сфері німецького бізнесу для України пропонує студентам та молодим випускникам можливість попрацювати протягом 3-5 місяців у провідних німецьких компаніях. Стажисти дізнаються про корпоративну культуру в Німеччині й ознайомляться із сучасним менеджментом та організацією праці. Після перебування в Німеччині стажисти повинні повернутися в Україну й використати набуті знання та навички на практиці. Набутий досвід і налагоджені контакти сприятимуть економічному розвитку України й двосторонніх відносин із Німеччиною.

Країна: Німеччина
Тривалість: 3-5 місяців
Дедлайн: 15 червня

Оплачуване Стажування імені Роберта Шумана в Європейському парламенті

Європейський парламент пропонує кілька варіантів стажування в секретаріаті. Мета стажування – надати учасникам можливість ознайомитися з діяльністю Європейського парламенту. Європейський парламент – важливий форум для політичних дебатів і місце, де приймаються важливі для ЄС рішення. Членів парламенту обирають шляхом голосування в усіх країнах-членах для представлення інтересів людей і забезпечення демократичної роботи всіх інститутів та установ ЄС.

Країна: Європа
Тривалість: 5 місяців
Дедлайн: 30 червня

office1 (1)

Стажування в Бірмінгемському художньому музеї у США

Стажування в Бірмінгемському художньому музеї. Задля тісного співробітництва з працівниками стажисти будуть розділені між 4 основними відділеннями музею: кураторським, освітнім, відділом реєстрації та розвитку. Стажування триватиме рік. Стажистам пропонують працювати неповний робочий день. Також організатори пропонують зарплату 1 000 $ на місяць.
Стажистами можуть бути студенти бакалаврату й магістратури, які вивчають мистецтво, історію мистецтва, музеєзнавство та подібні дисципліни.

Країна: США
Тривалість: протягом року
Дедлайн: 30 червня

Резиденція для художників у галузі фотографії та візуальних медіа в Нью-Йорку

Резиденція Light Work у Нью-Йорку приймає заявки на участь. Тривалість перебування – 1 місяць. Місяць ти обираєш самостійно, подаючи заявку. Обсяг стипендії – 5 000 $. Організатори надають невелику квартиру, діджитал-студію, фотолабораторію і всі зручності майстерні Light Work цілодобово.

Країна: США
Тривалість: протягом місяця
Дедлайн: 1 липня

Оплачуване стажування в Philip Morris

Оплачуване літнє кар’єрне стажування ASPIRE від компанії Philip Morris в Україні. Ця програма саме для тебе, якщо ти: мрієш про кар’єру в Sales у міжнародній компанії; активний(-а) та підприємливий(-а); студент/студентка 4-6 курсів або випускник/випускниця 2018/2019 навчального року; володієш англійською на середньому рівні й вище. Кар’єрна програма ASPIRE пропонує: конкурентну винагороду; можливість набути досвіду ведення переговорів з партнерами;
кар’єрне зростання в міжнародній компанії. Для участі потрібно подати заявку, пройти тестування та співбесіду.

Країна: Україна
Тривалість: 1 липня – 31 серпня
Дедлайн: 31 травня

Проект із сексуальної освіти «Вперше» шукає волонтерів

Потрібні волонтери для нового проекту із сексуальної освіти для підлітків «Вперше». До участі запрошуються всі охочі, які проживають у Києві, Одесі, Львові або Дніпрі й хочуть ініціювати зміни у сфері сексуальної освіти. Заявки приймаються у вільній формі в особисті повідомлення у Facebook або на електронну пошту vpersheproject@gmail.com

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus