Стажування червня

team

Стажування для журналістів у рамках Vaclav Havel Journalism Fellowship, волонтерство в літньому дитячому міжнародному таборі й дослідницька практика в Інституті Катона у США.

Vaclav Havel Journalism Fellowship Programs

Якщо ти молодий журналіст і хочеш набути практичного досвіду в одній з найкращих редакцій світу, подавай заявку на стажування Vaclav Havel Journalism Fellowship. У рамках програми стажисти працюватимуть над власними проектами й співпрацюватимуть з іншими працівниками редакції. Основні вимоги до кандидатів – щонайменше 2 роки досвіду роботи журналістом в Україні та володіння англійською.

Країна: Чехія
Тривалість: 19 листопада – 28 червня 2019 року
Дедлайн: 1 червня

Реклама

Міжнародне стажування в Інституті Катона у Вашингтоні

Інститут Катона, авторитетна дослідницька та просвітницька організація ліберального спрямування, тричі на рік запрошує студентів і недавніх випускників на оплачувані стажування до Вашингтона. Усі стажисти виконуватимуть обов’язки, як-от діловодство, заповнення сайту, допомога в дослідженнях, а також організація заходів в інституті. До стажування входить участь у різних семінарах про свободу й лібералізм. Вимагається відмінне знання англійської мови й базові навички перекладу з англійської на російську. Організатори пропонують стипендію – 1 000 $ на місяць (студентам правничих спеціальностей – 1 400 $). Також іноземні студенти можуть претендувати на покриття вартості візи.

Країна: США
Тривалість: 4 місяці
Дедлайн: 27 червня – для осіннього семестру, 1 листопада – для весняного семестру, 12 лютого – для літнього семестру

Стажування в Бундестазі

Німецький Бундестаг надає можливість пройти 15-тижневе парламентське стажування. Інтерн отримуватиме стипендію в обсязі 500 € на місяць, а також проживання, страхування та оплату транспортних витрат.
Серед обов’язкових вимог – українське громадянство, вік до 30 років та відмінне знання німецької мови.

Країна: Німеччина
Тривалість: 1 березня – 31 липня 2019 року
Дедлайн: 30 червня

workspace

Стажування в університеті Global Policy Public Institute

Університет Global Policy Public Institute – незалежна і некомерційна установа, розташована в Берліні. Його місія – поліпшити управління через дослідження, політичні поради та дебати. Університет організовує стажування для студентів бакалаврату й магістратури, яким цікаво набути досвіду в дослідженнях громадської політики. Для тих, хто не отримує стипендію, організатори можуть виплачувати 400 € на місяць для покриття витрат на проживання.

Країна: Німеччина
Тривалість: стажування може проходити три тижні за умови, що кандидат зможе брати участь кожного повного робочого дня, або шість тижнів за умови, що кандидат зможе брати участь 2-3 дні на тиждень.
Дедлайн: 1 червня (заявки приймаються, поки не набереться потрібна кількість стажистів, проте заявку слід надіслати не пізніше ніж за 1 місяць до початку стажування)

Fulbright Scholar Program

Fulbright Scholar Program – це проведення досліджень в університетах, наукових і дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати й доктори наук, діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи, дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менш ніж 5 років та аспіранти або здобувачі наукового ступеня напередодні захисту, які отримають ступінь до початку дії гранту (1 вересня 2019 року).

Країна: США
Тривалість: 3-9 місяців
Дедлайн: 15 жовтня

Recruitment Team Assistant для Skillers

Skillers, стартап з пошуку ІТ-фахівців для крутих компаній, шукає в команду асистента з рекрутингу.

Країна: Україна, Київ
Тривалість: за домовленістю, робота на повний робочий день
Дедлайн: якомога швидше

Стань волонтером у літньому таборі Living like Indians

Якщо ти повнолітній, маєш терпіння й любов до дітей і в тебе є досвід роботи з ними, подавай заявку на волонтерство в літньому таборі Living like Indians. Потрібні волонтери з України, а також іноземці.

Країна: Україна
Тривалість: один тиждень протягом липня
Дедлайн: якомога швидше

workspace3

GoGlobal шукає в команду піар-менеджера

GoGlobal – громадська ініціатива, яка популяризує вивчення іноземних мов в Україні та реалізовує в Україні масштабний освітній проект, залучаючи іноземних волонтерів. GoCamp шукає в команду піар-менеджера. Якщо ти хочеш працювати у сфері міжкультурної комунікації та публічної дипломатії, надсилай резюме та мотиваційний лист на vtkyrylenko@gmail.com.

Країна: Україна
Тривалість: робота на повну зайнятість
Дедлайн: якомога швидше

Deutsche Welle шукає стажистів в українську редакцію

Мультимедійна українська редакція Deutsche Welle в Бонні пропонує пройти практику студентам та випускникам з досвідом журналістської роботи. Українська редакція працює мультимедійно, тобто головний фокус роботи – на написанні онлайн-статей, виробництві відео та поширенні матеріалів у соцмережах.

Практика в Deutsche Welle оплачувана. Обсяг гонорару, який підлягає сплаті податків, визначається залежно від професійних кваліфікацій заявника. Кошти за переїзд, проживання та харчування має взяти на себе практикант.
Прохання надсилати резюме та мотиваційний лист на ім’я керівника української редакції Deutsche Welle Берндa Йоганнa. Документи потрібно скласти українською та німецькою або англійською мовою. Документи надсилай електронною поштою на адресу: Hildegard.Guenterberg@dw.com. Особистий досвід практики в Deutsche Welle журналістки «Студвею» знайдеш за посиланням.

Країна: Німеччина
Тривалість: 1-2 місяці
Дедлайн: відкритий

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus