Стажування травня

man (1) (1)

Стажування на радіо у Франції, онлайн-волонтерство в соціальній сфері та міжнародне стажування для студентів в Інституті Катона у Вашингтоні

Стажування на Euradio

Двічі на рік європейська радіостанція Euradio запрошує стажистів і дає їм змогу спробувати себе в радіоіндустрії. Стажисти будуть працювати в складі команди протягом одного з двох семестрів: з вересня до лютого або з лютого до червня. Успішні кандидати братимуть участь у 5-місячному стажуванні разом з іншими учасниками – молоддю з різних країн Європи. Така міжнародна команда стане повноправним членом редакції та візьме участь у всіх процесах радіовиробництва: менеджмент радіо, робота з мікрофоном, процес інтерв’ю, редагування аудіозаписів та багато іншого.
Стажування оплачуване. Серед обов’язкових умов – високий рівень володіння французькою мовою.

Країна: Франція
Тривалість: 5 місяців
Дедлайн: заявки приймають до кінця 2019 року

Реклама

Hubert Humphrey Fellowships in USA for International Students

Програму Hubert Humphrey розробили для професіоналів, які бажають удосконалити свої здібності за допомогою обміну знаннями. Програма передбачає курси, конференції та практичні семінари в університетах США.

Країна: США
Тривалість: протягом року
Дедлайн: 1 жовтня

Міжнародне стажування в Інституті Катона у Вашингтоні

Інститут Катона (авторитетна дослідницька й просвітницька організація ліберального спрямування) тричі на рік запрошує студентів та осіб, які нещодавно стали випускниками, на оплачувані стажування у Вашингтоні. Усі стажисти виконують обов’язки, як-от діловодство, наповнення сайту, допомога в дослідженнях та організація заходів в інституті. Організатори пропонують стипендію 1 000 $ на місяць (студентам правничих спеціальностей – 1 400 $). Також іноземні студенти можуть претендувати на оплату візи.

Країна: США
Дедлайн: 1 червня – для осіннього семестру; 29 вересня – для весняного семестру; 15 лютого – для літнього семестру.

Програма Emerging City Champions

Emerging City Champions – програма, що фінансує молодих авторів інноваційних ідей щодо поліпшення громадських місць, підвищення мобільності та громадянської активності. Учасники візьмуть участь у семінарах, заходах, екскурсіях і презентаціях з експертами в галузі розвитку міст. Також вони отримають 5 000 $ для реалізації одного з проектів. Транспортні витрати покривають організатори програми.

Країна: Канада
Тривалість: 26-31 липня
Дедлайн: 12 травня

Волонтерство в соціальній сфері Smile for Haiti Outreach (S.H.O.U.T)

Волонтерство в S.H.O.U.T Online/Onsite дає можливість стати частиною міжнародної мережі, яка працює задля поліпшення рівня життя в неблагополучних громадах на Гаїті. Тривалість волонтерства – 6 місяців. По закінченні цього терміну волонтер отримає рекомендацію. Для участі надсилай своє резюме (англійською мовою) на shout509@gmail.com, а також напиши короткий мотиваційний лист (максимум 300 слів).

Тривалість: 6 місяців
Дедлайн: 15 травня

man

Стань менеджером з комунікацій в аналітичному центрі

«Центр “Нова Європа”» (ЦНЄ) – аналітичний центр, місія якого полягає в просуванні європейських стандартів і практик в Україні, а також у збереженні підтримки європейської та євроатлантичної перспективи України лідерами громадської думки, офіційними особами ЄС і НАТО. Надсилай CV на адресу apply@thelobbyx.com. У темі листа вкажи: CV New Europe Communication Manager.

Країна: Україна
Тривалість: повна зайнятість
Дедлайн: якомога швидше

Волонтерство на Форумі креативної освіти «Твори!»

7-8 червня Український католицький університет організовує Форум креативної освіти «Твори!» Це подія для активних освітян: директорів та вчителів шкіл, учнів, студентів і їхніх батьків з усієї України. Організатори шукають активних студентів-волонтерів, які допоможуть зробити форум комфортним для учасників і гостей. Усі волонтери отримають сертифікат, який підтверджуватиме волонтерську діяльність на форумі. Контактна особа – Ярина Смирнова (електронна пошта – smirnov@ucu.edu.ua).

Країна: Україна
Тривалість: 7-8 червня
Дедлайн: 5 травня

Менеджер з комунікацій у «Креативну Європу»

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні шукає менеджера з комунікацій. Сфера обов’язків: підготовка й поширення інформації щодо програми «Креативна Європа» в Україні за допомогою засобів масової інформації, соціальних мереж та інших каналів зв’язку як в онлайн, так і в офлайн; організація інтерв’ю та публічних заходів, супровід інших інформаційних приводів; участь у заходах і зустрічах задля інформування громадськості про діяльність програми; розробка й редагування інформаційного, комунікаційного й рекламного контенту англійською та українською мовою. Резюме й мотиваційний лист із приміткою «Менеджер із комунікацій» надсилай на пошту k.kalyna@creativeeurope.in.ua

Країна: Україна
Тривалість: повна зайнятість
Дедлайн: 12 травня

GEOP Research Fellowships for Doctoral and Postdoctoral Candidates

Музей історії польських євреїв POLIN і Єврейський історичний інститут імені Емануеля Рінґельблюма пропонують стипендії на дослідження з січня 2020 року. Успішні кандидати отримають грант в обсязі 6 000 – 10 000 $ (мінус податки). Мета програми – підтримка досліджень у галузі історії та культури євреїв. Вона спрямована на стимулювання розвитку й розширення групи вчених, які спеціалізуються на цій темі. Пріоритет нададуть дослідженням, які вимагають використання колекцій вихідних матеріалів, що зберігаються у Варшаві.

Країна: Польща
Тривалість: 3-5 місяців
Дедлайн: 19 травня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus