Стажування квітня

workspace2

Практика в німецькому Бундестазі, програма стажувань графині Маріон Денгофф для журналістів та можливість стати вожатим у British Camp у Карпатах.

Стажування в Stud-Point

Центр кар’єрного розвитку Stud-Point оголосив набір стажистів за різними напрямками. Це унікальна навчально-практична програма для молоді, що спрямована на розвиток професійних навичок і підвищення власної ефективності. Стажисти залучаються до реалізації реальних бізнес-завдань і проектів у різних підрозділах. Після вдалого стажування найкращі учасники працевлаштовуються в компанії на постійну основу.

Країна: Україна
Тривалість: 2-4 місяці, перший місяць – випробувальний термін
Дедлайн: 31 березня

Реклама

Оператор-режисер монтажу в EdEra

EdEra шукає в команду оператора-режисера монтажу. Основні обов’язки: створення й редагування освітніх відео, зйомка та монтаж, корекція кольору, робота зі звуком, генерація ідей у команді продакшену. 
CV надсилайте на apply@lobbyx.com.ua

Країна: Україна
Тривалість: довготривала повна зайнятість
Дедлайн: 7 квітня

Research Associate in Cloud Computing – робота в галузі комп’ютерних наук

Дослідницький центр паралельних обчислень Університету Вестмінстера шукає трьох дослідників у сфері хмарних обчислень на заміщення вакантних посад. Щоб отримати додаткову інформацію та конкретні вимоги, перейдіть за посиланням.

Країна: Велика Британія
Тривалість: довготривала повна зайнятість
Дедлайн: 6 квітня

workspace

Стажування для журналістів у Німеччині

Організація «Міжнародні журналістські програми» запрошує журналістів з України, Росії, Білорусі, Вірменії, Азербайджану, інших країн СНД, а також з Балтії, Грузії та Польщі, взяти участь у програмі графині Маріон Денгофф. П’ятеро молодих журналістів дістануть змогу протягом двох місяців працювати як редактори-стажисти в одному з німецьких ЗМІ. Стипендія передбачає одноразову виплату в обсязі 3 800 євро. Ця сума покриває витрати на переїзд, медичне страхування й проживання в Німеччині. Місце стажування визначає сама організація. По закінченні стипендії потрібно представити звіт про свою роботу, а також копії опублікованих матеріалів.

Взяти участь у програмі можуть журналісти віком від 23 до 35 років. Учасники повинні вільно володіти німецькою мовою, щоб спілкуватися з колегами й самостійно проводити інтерв’ю.

Країна: Німеччина
Тривалість: 2 місяці
Дедлайн: 15 квітня

Дизайнер у Stage Stock

Дизайнерська компанія Stage Stock шукає фахівця в команду. Основні обов’язки: ретуш і кольорокорекція фото, робота з векторними зображеннями, робота з ілюстраціями.

Країна: Україна
Тривалість: довготривала повна зайнятість
Дедлайн: 7 квітня

Стань вожатим у British Camp

Компанія Study.ua, лідер у сфері освіти, шукає вожатих для роботи в одному з проектів – British Camp Karpaty. Ти творчий і сповнений креативних ідей, умієш працювати в команді й стресостійкий, знаєш англійську мову на рівні Intermediate і вище, готовий бути наставником та другом для дітей і супроводжувати їх під час екскурсій, відвідин термальних басейнів, денних і вечірніх активностей? Тоді подавайся на програму.

Країна: 10 кілометрів від Ужгорода, Закарпатська область
Тривалість: 4 червня 2018 – 12 серпня 2018
Дедлайн: 30 березня

coffee-desk-notes-workspace

Стажування в Бундестазі

Німецький Бундестаг спільно з трьома берлінськими університетами (Вільним, Гумбольдтським і технічним) надає молодим людям під час 15-тижневої практики в одного з депутатів Бундестагу можливість ознайомитися з німецькою парламентською системою та процесом прийняття політичних рішень, а також набути практичного досвіду у сфері парламентської діяльності.

Країна: Німеччина
Тривалість: 15 тижнів
Дедлайн: 30 червня

Стажування в Global Policy Public Institute

Global Policy Public Institute – незалежна й некомерційна установа, розташована в Берліні. Його місія – поліпшити управління через дослідження, політичні поради й дебати. Університет проводить стажування для студентів бакалаврату й магістратури, яким цікаво набути першого досвіду в дослідженнях громадської політики. Залежно від досвіду та інтересів учасники можуть взяти участь у різних програмах стажування. Заявки приймаються доти, поки не набереться потрібна кількість стажистів, але заявку треба надіслати не пізніше ніж за місяць до початку стажування.

Країна: Німеччина
Тривалість: 3 тижні
Дедлайн: залежно від програми

Глобальна програма стажування в компанії ZF

Компанія ZF – німецька компанія, що спеціалізується на виготовленні запчастин до машин. Протягом стажування інтерн ознайомиться з діяльністю компанії, зі щоденними завданнями й труднощами і зможе застосувати набуті знання на практиці.

Країна: Німеччина
Тривалість: 15 місяців, стажування з липня й жовтня
Дедлайн: 30 квітня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus