Стажування березня

team1

Стажування у сфері комунікацій у Берліні, програма Fulbright TEA General Pedagogy для молодих педагогів і можливість стати інтерном у Європейському соціально-економічному комітеті в Брюсселі

Internationale Journalisten-Programme – стажування для журналістів у Німеччині

Молодих журналістів з України, Росії, Білорусі, Вірменії, Азербайджану та інших країн СНД запрошують на двомісячне стажування в Німеччині за Програмою Маріон Денгофф. Стипендія становить одноразову виплату в обсязі 3 800 €. Місце стажування визначає сама організація. По закінченні стипендіат зобов’язаний надати звіт про свою роботу, а також копії опублікованих матеріалів. Взяти участь у програмі можуть журналісти віком від 23 до 35 років.

Країна: Німеччина
Коли: щороку в жовтні
Дедлайн: 15 квітня

Реклама

Програма Fulbright TEA General Pedagogy

Міжнародна програма підвищення кваліфікації ТЕА пропонує вчителям пройти семінари з професійного розвитку в американських університетах. Для участі в програмі оберуть 170 учителів загальноосвітніх шкіл. Учасники програми проведуть 6 тижнів навесні або восени 2020 року в США. Приймаються заявки від громадян певних країн, серед яких Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Туркменістан, Україна.

Країна: США
Тривалість: 6 тижнів навесні або восени 2020
Дедлайн: 31 березня

Оплачуване стажування в Європейському соціально-економічному комітеті в Брюсселі

Двічі на рік Європейський соціально-економічний комітет пропонує оплачуване стажування для талановитих студентів та випускників університетів. Якщо заявка пройде попередній відбір, учасник отримає електронне повідомлення. Заявку на участь можна подати в онлайн.

Країна: Бельгія
Тривалість: стажування починається в лютому й вересні кожного року і проходить в офісі в Брюсселі протягом 5 місяців
Дедлайн: з 1 липня по 30 вересня на весняний семестр (з лютого по липень), з 3 січня по 31 березня на осінній семестр (з вересня по лютий)

read

Curatorial Internship Program у Монреалі, Канада

Канадський центр архітектури приймає заявки на стажування в рамках Curatorial Internship Program 2019. Програму створено для того, щоб студенти могли перейняти досвід професіоналів в архітектурі, дизайні, мистецтві, культурі, гуманітарних науках. Стажисти зможуть ознайомитися з підходом свого куратора до роботи, а саме з його / її колекціями, виставками, проектами й дослідницькими програмами.

Країна: Канада
Тривалість: 9 місяців, початок – восени 2019
Дедлайн: 1 березня

Контент-менеджер у DexDigital

DexDigital – компанія повного циклу, що покриває весь процес від написання контенту і роботи з клієнтами до розробки, управління та маркетингу, шукає контент-менеджера. Важливим є досвід написання англомовних статей. Основне завдання контент-менеджера – писати декілька англомовних статей на день і створювати контент для блогу. Заробітна плата – від 500 $.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Творчий копірайтер у Depositphotos

Depositphotos шукає в команду творчого копірайтера (російська / англійська). Готуйся до розмови англійською мовою про свої ідеї та досвід. Контактна адреса електронної пошти – hr@depositphotos.com

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

workspace (1)

«Вище» шукає волонтерів

Можливість для тих, хто здатен удосконалювати освітню систему України. ГО «Вище» шукає волонтера для організації заходів (щомісячні зустрічі). Здебільшого роботу можна виконувати в онлайн. Графік гнучкий, але щоденний: від 5 до 15 годин на тиждень. Надсилай резюме на lets@gohigher.org

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Стажування в стартапі в Португалії

Стажування в стартапі у сфері туризму й маркетингу. Стажист допомагатиме в роботі офісу й надаватиме підтримку в організації та виконанні декількох завдань, пов’язаних із приватними, платними й безкоштовними пішохідними екскурсіями, катанням на човнах, вечерями тощо.

Умови: 35 годин роботи на тиждень, стажування не оплачуване
Країна: Лісабон (Португалія)
Тривалість: 3 місяці
Дедлайн: якомога швидше

Стажування для студентів у Common Goal, Берлін

Компанія Common Goal у Берліні пропонує оплачуване стажування для студентів на посаді Communication Intern. Для участі потрібно надіслати резюме, а також приклад тексту на будь-яку тему.

Країна: Німеччина
Тривалість: 3-6 місяців
Дедлайн: якомога швидше

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus