Стажування лютого

friends

Knight Science Journalism Fellowship Program для журналістів, стажування в Бразилії у сфері викладання і Стипендія імені Ернста Маха для стажування в Австрії

Арт-резиденція для митців

Арт-резиденція на базі центру сучасного мистецтва «Заря» – це можливість для художників з різних країн жити й працювати у Владивостоці в мистецькій атмосфері. Мета резиденції – підтримати професіоналів у галузі сучасного мистецтва. До участі в мистецькій резиденції при центрі сучасного мистецтва «Заря» запрошуються художники, що працюють у напрямку живопису, скульптури, а також графіки, фото й відео, інсталяції, перфомансу, хореографії, театру, музики й вуличного мистецтва. Резиденція готова прийняти як самостійних художників, так і колективи. Пріоритет надається проектам, орієнтованим на роботу з локальним контекстом.

Де: Владивосток, Росія
Тривалість: 1-2 місяці
Дедлайн: 31 січня

Реклама

Оплачуване стажування в Національному інституті фізіологічних наук Японії

Національний інститут фізіологічних наук Японії запрошує на стажування. Мета – надати можливість студентам, які хочуть вступити на програму аспірантури, на власному досвіді побачити рівень освіти і дослідницький потенціал інституту. Інститут набирає 10 студентів. Організатори нададуть грант для витрат, пов’язаних з проживанням і пересуванням.

Де: Японія
Тривалість: стажування триває 2 тижні, у травні 2019 і в січні 2020
Дедлайн: 31 січня

Стипендія імені Ернста Маха для стажування в Австрії

Стипендія імені Ернста Маха присуджується випускникам університетів віком до 35 років, які продовжують навчання на аспірантурі у своїй країні. Кандидатам оплачують стажування в австрійських вишах тривалістю від 1 до 9 місяців. Оплачується проживання, медичне страхування і навчання. Також організатори пропонують грант на транспортні витрати для кандидатів з неєвропейських країн, що розвиваються.

Де: Австрія
Тривалість: від 1 до 9 місяців
Дедлайн: 1 лютого

Стажування в Centre for East European and International Studies

Centre for East European and International Studies шукає стажиста для роботи на повну ставку або на півставки з березня-квітня або вересня-жовтня. Стажист працюватиме над дослідницьким проектом у відділі комунікацій.
У кінці стажист отримає сертифікат. Інтерни одержуватимуть стипендію 300 € на місяць.

Де: Берлін, Німеччина
Тривалість: 6 місяців
Дедлайн: 1 лютого і 1 серпня щороку

Стажування в Microsoft для студентів бакалаврату й магістратури

Microsoft запрошує на стажування талановитих студентів. Кандидати повинні вирізнятися пристрастю до технологій, аналітичним мисленням, інтересом до комунікації і вмінням працювати в команді. Microsoft пропонує стажування один на один з менеджером, програму персонального розвитку, соціальні заходи, доступ до технологій і рішень Microsoft.

Де: стажування можливе в кількох країнах ОАЕ, Оман, ПАР.
Тривалість: 4 місяці, старт – 1 березня
Дедлайн: 10 лютого

girl (1)

Стажування в Європейській комісії

Європейська комісія запрошує на стажування випускників університетів, зокрема й тих, хто в рамках безперервної освіти тільки-но отримав університетський диплом і починає нову професійну кар’єру. Тренінгові періоди відбуваються двічі на рік і починаються з 1 березня і 1 жовтня. Зазвичай стажування проходять випускники університетів країн-членів ЄС, однак також запрошуються випускники з країн СНД та інших країн, що розвиваються.

Де: Брюссель, Бельгія
Тривалість: 3-5 місяців
Дедлайн: 4 лютого

Програма професійного розвитку для лідерів Goerdeler Kolleg

Goerdeler Kolleg – програма професійного розвитку для лідерів, які відстоюють соціальну відповідальність у сфері державного управління, бізнесу й громадянського суспільства. Програма допомагає лідерам, які працюють у будь-яких сферах суспільства, запроваджувати принципи належного управління у свою професійну і волонтерську діяльність.
Організатори покривають усі витрати.

Де: Берлін, Німеччина
Тривалість: 1 рік
Дедлайн: 18 лютого

Стажування для журналістів Knight Science Journalism Fellowship Program

Knight Science Program запрошує журналістів з усього світу для участі в програмі стажування. Заявку можна подати в онлайн на сайті організатора.

Де: Кембридж, США
Тривалість: 12 серпня 2019 – 25 травня 2020
Дедлайн: 28 лютого

Оплачуване стажування в Бразилії

4YOU2 пропонує оплачуване стажування в Бразилії для тих, хто досконало володіє англійською мовою. Програма 4YOU2 пропонує іноземцям, які володіють англійською мовою, поділитися своїм знанням англійської і познайомити зі своєю культурою студентів з малозабезпечених районів Сан-Паулу. Програма 4YOU2 є соціальною, і учні платять дуже незначну суму (близько 20 $ на місяць). Це найнижча плата серед усіх шкіл, де викладають англійську мову.

Де: Бразилія
Тривалість: з січня по липень або з липня по грудень
Дедлайн: 10 березня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus