Стажування грудня

workspace

Резиденція для танцюристів у США, практика у сфері маркетингу та програма стажування в Green Campus.

Стажування в Green Campus

Green Campus пропонує стажування, що стане платформою для реалізації екоідей та інновацій. Стажування оплачуване, інтерни отримуватимуть щомісячну стипендію. Заявки приймають від випускників університетів і студентів магістратури та/або аспірантури.

Країна: Нігерія
Тривалість: 6 місяців
Дедлайн: 5 грудня

Реклама

Content Marketing Intern

Команда Petcube шукає в команду стажера у відділ маркетингу. Стажування неоплачуване з перспективою подальшого працевлаштування.

Країна: Україна, Київ
Тривалість: 3 місяці
Дедлайн: якомога швидше

Стажування в комунікаційній агенції One Philosophy Group

Компанія One Philosophy Group шукає талановитих студентів останніх курсів у свої агенції, що надають послуги у сфері PR, інтегрованих комунікацій для бізнесу, державних структур, НДО. Стажування передбачає часткову зайнятість і є неоплачуваним.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: 31 грудня

Art Omi: резиденція для іноземних танцюристів у США

Резиденція Art Omi: Dance призначена для танцюристів з усіх країн світу. Учасники резиденції проведуть 3 тижні у США, де зможуть обмінятися професійним досвідом і креативними ідеями. Організатори надають житло, харчування і студійний простір. Заявки приймають від професійних танцюристів і хореографів усіх стилів.

Країна: США
Тривалість: 20 липня – 10 серпня 2020
Дедлайн: 2 січня

Програма підтримки молодих лідерів

Young Leaders Access Program покликана об’єднати молодь із різних куточків світу, яка бажає реалізувати позитивні зміни у своєму суспільстві. Програма тривалістю 1 рік складається з таких компонентів: Young Leaders Access Program; реалізація проєкту; наставництво і підтримка випускників програми. Організатори оплачують усі витрати програми: авіаперельоти, проживання, харчування (під час перебування в США 10 днів улітку 2020).

Країна: США
Тривалість: протягом року
Дедлайн: 5 січня 2020

Літнє стажування Social Media Collective у компанії Microsoft

Microsoft Research New England (MSRNE) пропонує студентам аспірантури пройти 12-тижневе літнє стажування Social Media Collective (SMC). Під час стажування інтерни мають провести дослідження, відмінне від дослідження їхньої дисертації. Ідеальний кандидат може вивчати будь-яку дисципліну (антропологію, комунікації, інформаційні науки, ЗМІ, соціологію, науки і технології або суміжні дисципліни), але мусить мати хорошу соціальну, наукову, аналітичну й теоретичну основи. Стажування оплачуване.

Країна: США
Тривалість: 12 тижнів
Дедлайн: 6 січня 2020

Програма для журналістів від University of Missouri, США

Donald W. Reynolds Journalism Institute at University of Missouri приймає заявки на стажування від індивідуальних кандидатів і організацій, які пропонують інноваційні проєкти зі зміцнення демократії через журналістику.

Країна: США
Тривалість: 8 місяців
Дедлайн: 17 січня 2020

Vulcanus Training Programme in Japan

Програма Vulcanus у Японії дає можливість студентам, які вивчають інженерну справу, пройти стажування в Японії. Стажування складається з: семінару в Японії (1 тиждень); інтенсивного курсу вивчення японської мови (4 місяці); стажування в одній із японських компаній (8 місяців). Програму фінансують компанії Японії і центр EU-Japan Center for Industrial Cooperation. Учасники програми отримують грант розміром в 1,9 млн японських єн / 15 664 євро, що покриває вартість авіаперельоту до Японії і назад та витрат, потрібних для проживання в Японії. Також організатори забезпечують усіх учасників програми місцем проживання.

Країна: Японія
Тривалість: вересень 2020 – серпень 2021
Дедлайн: 20 січня 2020

Стажування у Світовому банку для студентів

Оплачуване стажування для студентів у World Bank у Вашингтоні. Світовий банк пропонує пройти стажування молодим людям, які цікавляться економікою і соціальними науками. Банк оплачує щомісячну стипендію для стажерів, у разі потреби покриває транспортні витрати. На стажування можуть претендувати студенти, які вивчають економіку, фінанси, розвиток людського потенціалу (охорона здоров’я, освіта, харчування), соціальні науки, сільське господарство, екологію.

Країна: США
Тривалість: 5 місяців
Дедлайн: 31 січня 2020

AsiaGlobal Fellows Program

AsiaGlobal Fellows Program – програма, націлена на розвиток навичок майбутніх лідерів. У межах програми будуть проводитися лекції, семінари та візити до азіатських столиць і виробничих центрів. Програма буде проходити в University of Hong Kong. Організатори оплачують проживання і виплачують щомісячні стипендії всім учасникам програми. Авіапереліт мусять оплатити учасники програми. Подавати заявку можуть професіонали з різних країн світу, які перебувають посеред свого кар’єрного шляху (досвід роботи 8 – 25 років); кандидатами можуть бути політики, політичні радники, підприємці, бізнесмени, лідери громадянського суспільства.

Країна: Гонконг
Тривалість: 13 тижнів
Дедлайн: 21 лютого 2020

Програма Technovation Girls для дівчат

Technovation запрошує дівчат з усього світу на стажування у сфері інформаційних технологій. Програма допомагає молодим дівчатам 10 – 18 років стати підприємцями й лідерами. За підтримки волонтерів-наставників, дівчата будуть працювати в командах, створювати додатки для мобільних телефонів, які спрямовані на вирішення проблем.

Країна: віддалено
Тривалість: 12 тижні, участь безкоштовна
Дедлайн: 16 березня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus