Стажування грудня

friends

Волонтерство в проектах зі збереження миру від ООН, стажування для студентів у Японії за програмою Vulcanus і маркетинговий кейс від UKRSIBBANK

Волонтерство в ООН

Тривале волонтерство в ООН. Добровольці будуть залучені до програм розвитку й збереження миру у світі. Програма не прив’язана до однієї конкретної країни.

Тривалість: до 12 місяців
Дедлайн: протягом року

Реклама

High Level Experts Programme

Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини запрошує молодих співробітників державних установ України пройти стажування в Німеччині за програмою High Level Experts Programme. Програма охоплює вузькоспеціалізовані семінари з політології та економіки, дискусійні заходи, семінари з публічних виступів і роботу із засобами масової інформації, мовні курси, а також екскурсії до німецьких і європейських міст. Усі учасники отримають загальну суму для транспортних витрат, а також добові на період стажування і безкоштовне помешкання в Берліні.

Країна: Німеччина
Тривалість: з 3 по 24 травня 2019
Дедлайн: 30 листопада

Програма Open Leaders від Mozilla

Програма Open Leaders – можливість приєднатися до лідерів, які популяризують рух за здоровий інтернет (Internet Health Movement). Учасники отримають наставництво й тренінг від Mozilla. Якщо ти (або твоя команда) маєте або починаєте проект, ця можливість для тебе.

Тривалість: 14 тижнів із січня по березень 2019
Дедлайн: 30 листопада

робоче місце

Institute’s flagship Next Generation Leaders

Програму «Лідер наступного покоління» від McCain Institute розроблено для просування, навчання і всебічного сприяння лідерам зі США та інших країн. Програма пропонує унікальне поєднання професійного розвитку, навчання в галузі політології і тренування лідерських навичок. Протягом року учасники пройдуть практичне навчання, орієнтоване на моральні цінності, етику, лідерство, ЗМІ, комунікативні навички на прикладі американського бізнесу, політики й суспільного життя.

Країна: США
Тривалість: протягом року (початок – у вересні 2019)
Дедлайн: 14 лютого

Joan Shorenstein Fellowship для журналістів

Мета програми Joan Shorenstein – просувати дослідження у сфері засобів масової інформації і політики, сприяти діалогу між журналістами, вченими, політиками й студентами, надати інформацію для роздумів і створити товариство вчених і практиків. Основним завданням учасників буде досліджувати, писати й видавати роботи на тему політики й ЗМІ. Учасники отримають фінансування в обсязі 30 000 $. Організатори не покривають транспортних витрат і не забезпечують учасників житлом.

Країна: США
Тривалість: протягом одного семестру (з вересня по грудень або з лютого по травень)
Дедлайн: 1 лютого

AsiaGlobal Fellows Program

AsiaGlobal Fellows Program – програма тривалістю 13 тижнів, націлена на розвиток навичок майбутніх лідерів. У рамках програми будуть проводитися лекції, семінари й візити до столиць і виробничих центрів Азії. Організатори оплачують проживання і виплачують щомісячні стипендії всім учасникам програми. Авіапереліт повинні оплатити учасники програми.

Країна: Гонконг, Китай
Тривалість: 19 серпня – 15 листопада 2019
Дедлайн: 31 січня

man

Стажування в Mate academy

Mate academy – школа програмування – шукає стажиста на позицію IT-рекрутера. Серед основних вимог – готовність швидко й багато вчитися, відповідальність і сумлінність. Стажування оплачуване: 5 000 гривень.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Vulcanus Training Programme in Japan

Програма Vulcanus у Японії працює з 1997 року. Програма дає можливість студентам з країн ЄС і COSME пройти стажування в Японії. Стажування проходить з вересня по серпень наступного року. Програма фінансується компаніями Японії і центром EU-Japan Center for Industrial Cooperation. Учасники програми отримають грант обсягом 1 900 000 єн (15 664 €), що покриває вартість авіаперельоту до Японії й назад і витрати, потрібні для проживання в Японії. Вивчення японської мови і семінар безкоштовні. Також організатори забезпечують усіх учасників програми місцем проживання.

Країна: Японія
Тривалість: вересень-серпень 2019-2020
Дедлайн: 20 січня

Стажування в International Foundation for Electoral Systems, США

Стажування для студентів бакалаврату, магістратури, аспірантури і нещодавніх випускників. Програма стажування допоможе студентам здійснити перехід від академічного до професійного життя. Стажист стане членом команди і буде надавати матеріально-технічну й адміністративну підтримку команді International Foundation for Electoral Systems. Стажування оплачуване. Також організатори можуть покрити 10 % транспортних витрат.

Країна: США
Тривалість: залежно від програми стажування (від 1 місяця)
Дедлайн: 31 грудня

Кейс у сфері маркетингу від UKRSIBBANK

Маркетинговий кейс на тему «Як бренду роботодавця стати мрією для покоління Z», що дає можливість виграти оплачуване стажування в UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Завдання конкурсантів – запропонувати ідеї для розвитку й просування бренду роботодавця.

Країна: Україна
Тривалість: 4 місяці
Дедлайн: 16 грудня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus