Стажування грудня

mac

Стажування для журналістів у Канаді, можливість практики в The Walt Disney Company та працевлаштування в стартапі у сфері просування екологічних автомобілів в Україні.

Business Development Manager для E-move 

E-move (e-move.com.ua), команда, що має намір стати найкращою платформою з пошуку екологічних автомобілів в Україні, шукає стажера на посаду Business Development Manager. Це стажування, що може стати ідеальною віддаленою роботою з перспективою постійного працевлаштування в цікавій сфері електромобілів, яка швидко зростає.
Серед обов’язків – пошук нових партнерів, ведення комунікації та подальша співпраця з партнерами й клієнтами, збір і внесення інформації в каталог сайту.

Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Реклама

Вакансія менеджера із супроводу клієнтів 

DEC Education, міжнародна освітня компанія, що надає комплексні послуги з питань освіти за кордоном, шукає людину на посаду менеджера із супроводу клієнтів. Резюме надсилай на адресу valentina.shestak@gmail.com.

Тривалість: за домовленістю (пропозиція працевлаштування)
Дедлайн: якомога швидше

hands-people-woman-working

Стажування в The Walt Disney Company

The Walt Disney Company, одна з найбільших у світі компаній у галузі індустрії розваг із штаб-квартирою у США, пропонує стажування студентам і випускникам вишів у різних країнах і за різними напрямками.
Організатори пропонують оплачувані та неоплачувані посади.

Тривалість: 6-12 місяців (залежно від програми)
Дедлайн: 31 грудня

Стажування у Global Health Corps

Організація Global Health Corps запрошує всіх охочих взяти участь у стажуванні. Основна місія організації – мобілізувати глобальну спільноту лідерів і створити рух за справедливість у системі охорони здоров’я.
Організатори забезпечують учасників програми: щомісячною стипендією, проживанням, медичним страхуванням, грантом на професійний розвиток в обсязі 600 $ і винагородою по закінченні проекту в обсязі 1 500 $, оплатою проїзду на місце, де проходитиме стажування, і назад, оплатою навчання.

Тривалість: 1 рік (24 червня 2018 – 26 липня 2019). Стажери працюватимуть у Малаві, Руанді, Уганді, США і Замбії
Дедлайн: 17 січня

Fellowships for Arts Managers

Інститут The DeVos Institute’s Fellowship Program пропонує менеджерам у галузі мистецтва з усього світу пройти чотиритижневе стажування в Мерілендському університеті.

Тривалість: протягом 4 тижнів улітку 2018 року
Дедлайн: 15 грудня

Woman taking a photo with cell phone

Стажування Joan Shorenstein для журналістів в Гарвардському університеті

Метою програми Joan Shorenstein є просування досліджень у сфері засобів масової інформації, політики і окремо державної політики. Основним завданням стажерів буде досліджувати, писати і видавати роботи на тему політики і ЗМІ.
Стажування оплачуване (на грантовій основі). До участі запрошуються журналісти, політики, вчені й представники урядових структур.

Тривалість: один семестр (з вересня по грудень або з лютого по травень) у Кембриджі, штат Массачусетс
Дедлайн: 1 лютого

Менеджер онлайн-комунікацій у «Культурному проекті»

Шукають людину, яка хоче розвиватися в онлайн-комунікаціях у сфері культури. Кандидат буде працювати у відділі маркетингу в команді з директором із маркетингу, копірайтером і дизайнером.

Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Стажування для журналістів у Канаді

University of Toronto’s Munk School of Global Affairs пропонує фахівцям, випускникам або просто тим, хто має кілька років досвіду роботи журналістом, взяти участь у програмі Fellowship in Global Journalism. Учасники навчатимуться в Торонто, Канада, з вересня 2018 по квітень 2019 року і отримають настанови від найкращих журналістів світу.
Організатори частково оплачують навчання: 10 000 канадських доларів (7 490 $) з 26 000 канадських доларів (19 476 $). Всі учасники будуть безкоштовно отримувати настанови протягом двох років по закінченні стажування за допомогою онлайн-семінарів.

Тривалість: з вересня 2018 по квітень 2019 року
Дедлайн: 26 лютого

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus