Стажування грудня – огляд можливостей

зима

Оплачуване стажування у NASA, практика у французькому медіа, робота в аудиторських фірмах України та інші можливості стажування для студентів і молодих випускників.

Волонтерство у PinchukArtCentre

PinchukArtCentre шукає волонтера-асистента викладача для допомоги в реалізації програми ArtFriends, що передбачає роботу з дітьми. Якщо ви зацікавлені у спілкуванні з людьми з особливостями розвитку і вільні по неділях, приєднуйтеся. Досвід подібної роботи не обов’язковий, але вітається. Пишiть на email − info@pinchukartcentre.org

Країна: Україна.

Тривалість: необмежена.

Дедлайн: якомога швидше.

Стажування у французькому медіа

Французьке медіа Eur@dioNantes запрошує на стажування студентів-політологів і журналістів. З обов’язкових умов – вільна французька й англійська. Стажування оплачуване. Інтерн отримуватиме €500 щомісяця.

Країна: Франція.

Тривалість: січень-липень 2016 року.

Дедлайн: якомога швидше.

сови

Реклама

Стань волонтером у Kyiv Music Labs

Молодий медіапроект Kyiv Music Labs шукає в команду журналістів, дизайнерів та інших спеціалістів. Робота передбачає співпрацю на волонтерських засадах, але дасть можливість безкоштовно відвідувати концерти й отримати досвід роботи у медіа та музичному менеджменті. Подаватися можуть усі, хто цікавиться музикою і відкритий до нових ідей. За детальнішою інформацією пишіть на мейл − kyivmusiclabs@gmail.com.

Країна: Україна.

Тривалість: необмежена.

Дедлайн: якомога швидше.

Волонтерство в Кампанії проти дискримінації

Якщо ви небайдужі до теми дискримінації в українському суспільстві та хочете долучитися до боротьби з нею, приєднуйтеся до команди Кампанії проти дискримінації. Ви отримаєте доступ до тренінгів, закритих семінарів, зможете спробувати себе у ролі журналіста та блогера. По закінченню стажування вам видадуть сертифікат і рекомендацію.

Країна: Україна.

Тривалість: необмежена.

Дедлайн: якомога швидше.

Резиденція для митців в Італії

Резиденція для митців для реалізації власних ініціатив від The Rockefeller Foundation. Якщо ви молодий художник, дизайнер, архітектор і маєте оригінальну ідею − можете втілити її в життя у The Bellagio Center в Італії. Аплікація вимагає детального опису проекту.

Країна: Італія.

Тривалість: серпень-грудень 2016 року.

Дедлайн: 1 грудня.

рамка

Стажування в Інституті Суспільних Ініціатив

Якщо ви хочете подорожувати, реалізовувати власні проекти у соціальній та інших сферах – подавайтеся на стужування в Інститут Суспільних Ініціатив. Після закінчення стажування інтернам видадуть рекомендацію та сертифікат.

Країна: Україна.

Тривалість: 3 місяці.

Дедлайн: 1 грудня.

Стажування в аудиторських фірмах України

Студенти-економісти 3-6 курсів можуть подаватися на програму стажування у провідних аудиторських фірмах України. Під час стажування інтернів залучатимуть до проектів, тренінгів, а також ознайомлять із роботою аудиторських фірм в Україні. Відбір інтернів відбуватиметься на основі есе про перспективи розвитку аудиторського ринку України.

Країна: Україна.

Тривалість: 12 січня-3 квітня 2016 року.

Дедлайн: 6 грудня.

Стань тренером або координатором міжнародного молодіжного семінару

Можливість стати тренером або координатором на семінарі від Європейської молодіжної фундації Ради Європи. Захід передбачає серію тренінгів із залученням 40 громадських організацій. Інтерни мають вільно спілкуватися англійською та розумітися в питаннях, пов’язаних із Радою Європи. Усі витрати покриваються.

Країна: Франція.

Тривалість: 1-4 березня 2016 року.

Дедлайн: 8 грудня.

робочий стіл

Літнє стажування в NASА

Студенти факультетів математики, фізики й інженерії можуть подаватися на оплачуване літнє стажування у NASA. Інтерни матимуть змогу працювати з фахівцями цих галузей, слідкувати за проектами та залучати свої ідеї. Стажери отримають стипендію 5 660 $, а також відшкодування за транспортні витрати.

Країна: США.

Тривалість: червень-серпень 2016 року.

Дедлайн: 8 січня.

Волонтерство в Канаді

Чудова можливість протягом трьох місяців жити у канадській сім’ї, мати все необхідне для життя та взамін доглядати за собаками хаскі. Таке волонтерство доступне взимку, влітку та восени.

Країна: Канада.

Тривалість: 3 місяці, час обираєте самостійно.

Дедлайн: січень 2016.

Стань стажером у Google

Магістри в галузі інженерії та комп’ютерних наук можуть подаватися на літнє стажування у Google. Стажери працюватимуть в офісі в Канаді й отримуватимуть щомісячну стипендію.

Країна: Канада.

Тривалість: 3 місяці.

Дедлайн: 29 лютого.

Фото: stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus