Стажування листопада

workspace

Стажування в Німеччині у сфері культури та медіа, волонтерство в Данії та практика в Європарламенті.

Програма від uData School

uData School набирає учасників на безкоштовну програму навчання Data Science спеціалістів. Програма підготовки майбутніх Data Science спеціалістів розрахована на 6 місяців інтенсивного вивчення поглиблених математичних і спеціалізованих курсів по роботі з великими даними. Відбір складається з онлайн- та офлайн-етапів, співбесіди і Crash Course. Щоб потрапити до uData School, потрібно знати вищу математику і мову програмування Python на базовому рівні.

Країна: Україна
Тривалість: початок програми – січень 2020
Дедлайн: 8 листопада

Реклама

Волонтерство в Данії

Довгострокове волонтерство в Данії в проєктах на різну тематику (https://www.afs.dk/over18/evs-hosting-opportunities-in-denmark/#afs-nav-kasseboelle-friskole).

Країна: Данія
Тривалість: різниться залежно від програми
Дедлайн: 10 листопада

Навчальна подорож у сфері культури

Навчальна можливість підвищення кваліфікації для музичних менеджерів та операторів, організаторів та кураторів музичних фестивалів, лейбл-менеджерів та експертів у галузі музики від House of Europe. Організатори пропонують участь у тижневій освітній поїздці до Естонії в межах Талліннського тижня музики. Учасникам покривають витрати на проїзд, проживання і добові витрати.

Країна: Естонія
Тривалість: 1 тиждень
Дедлайн: 14 листопада

CrossCulture Programme 2020

Стипендії на стажування в Німеччині для фахівців сфери культури, освіти, медіа та громадянського суспільства. Програма включає 2 – 3-місячне стажування в організаціях Німеччини чи інших країнах-членах програми CrossCulture 2020 у сферах: права людини, міграція та біженці, молодіжна робота, міжкультурний діалог, медіація та порозуміння, медіа та культура, громадянська освіта, діджитальне громадянське суспільство. Учасникам виплачується щомісячна стипендія в розмірі 550 євро та окремо покриваються витрати на переїзд, житло, проїзний на громадський транспорт, медичне страхування.

Країна: Німеччина
Тривалість: травень – серпень 2020 року (літнє стажування) або вересень – грудень 2020 року (осіннє стажування)
Дедлайн: 15 листопада

IT intern у Huawei Ukraine

Huawei Ukraine шукає ІТ-стажера. Компанія пропонує можливість працювати над цікавими проєктами в професійному середовищі.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Стажування для жінок у Канаді за програмою Global Change Leaders Program

Global Change Leaders – це семитижнева освітня програма від Coady Institute’s International Centre for Women’s Leadership, St. Francis Xavier University, для жінок із країн, що розвиваються, та які працюють над питаннями розвитку (економічний розвиток, продовольча безпека, довкілля, освіта, здоров’я, управління, права жінок тощо). Організатори оплачують транспортні витрати, навчання, проживання і харчування.

Країна: Канада
Тривалість: 1 червня – 17 липня 2020
Дедлайн: 22 листопада

Traineeships in the European Parliament

Європейський Парламент пропонує декілька варіантів оплачуваного стажування для професійної підготовки молодих спеціалістів. До участі запрошуються кандидати з вищою освітою та які зацікавлені в роботі Європарламенту.

Країна: одна з країн ЄС
Тривалість: 1 березня – 31 липня
Дедлайн: 30 листопада

Young Social Entrepreneurs (YSE) Programme

Програма соціальних підприємців – це можливість для молодих активістів і підприємців усіх національностей перейняти досвід у підприємствах Сінгапуру. Учасники відвідають 4-денний семінар YSE, а також отримають наставництво й фінансування. Для участі слід сформувати й подати ідею проєкту, що вирішує соціальну проблему.

Країна: Сінгапур
Тривалість: березень 2020
Дедлайн: 15 грудня

The Study Foundation of the House of Representatives

Стипендії від фонду берлінської Палати депутатів на річне проведення досліджень у Берліні. До участі запрошуються молоді науковці з усіх дисциплін.

Країна: Німеччина
Тривалість: 12 місяців
Дедлайн: 15 грудня

Стажування у Facebook

Стажування у Facebook у галузях інженерії, технологій, дизайну тощо. Компанія постійно шукає мотивованих стажерів, які бажають приєднатися до команди. Як і в інших міжнародних компаніях, тут важливо ідеально знати англійську. Володіння іншими іноземними мовами буде перевагою.

Країна: США, світ
Тривалість: залежно від програми стажування
Дедлайн: залежно від програми стажування

Стажування в Google

Корпорація Google регулярно шукає в команду стажерів у різних сферах: бізнес-стратегії, аналіз великих даних, ІТ. Доступне стажування у всьому світі: у Нью-Йорку, Пекіні, Чикаго, Лондоні, Сан-Франциско та інших великих містах. Щоб не пропустити нові можливості, можна підписатися на сповіщення електронною поштою.

Країна: США, світ
Тривалість: залежно від програми
Дедлайн: залежно від програми

Волонтерство в молодіжному центрі

Довготривале волонтерство в молодіжному центрі для підлітків від 12 до 18 років.
Волонтеру покривають проживання, харчування, страхування, мовні курси, оплачують проїзд до місця роботи, щомісяця платять кишенькові гроші.

Країна: Бельгія
Тривалість: 1 червня 2020 – 31 травня 2021
Дедлайн: 2 березня 2020

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus