Стажування листопада

team

Дослідницьке стажування в університеті в Канаді, практика в аналітичних центрах і міжнародні стажування у США у сфері мистецтва

Стажування для студентів в аналітичних центрах

Міжнародний фонд «Відродження» в партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансовою підтримкою Посольства Швеції в Україні в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні оголосив конкурс на участь у програмі стажувань студентів у провідних аналітичних центрах країни. Стажисти щомісяця отримуватимуть стипендію в обсязі 4 100 гривень (з урахуванням податків).

Країна: Україна
Тривалість: 16 січня 2019 – 16 липня 2019
Дедлайн: 22 листопада

Реклама

Getty Graduate Internships – міжнародні стажування у США для тих, хто вивчає мистецтво

Програма Getty пропонує чотири види стажувань студентам, які мають намір продовжити кар’єру в галузях, пов’язаних з образотворчим мистецтвом. Стажисти можуть працювати кураторами, займатися вивченням і збереженням предметів мистецтва, дослідженнями, інформаційним менеджментом, громадськими програмами або грантами.

Стажування будуть проходити в Центрі Ґетті в Лос-Анджелесі або на Віллі Ґетті в Малібу повний робочий день, починаючи з вересня. Більшість стажувань розраховані на 8 місяців. Для програм на 8 місяців обсяг гранту становитиме 20 000 $, на 12 місяців – 30 000 $. Фінансова допомога для дослідницьких закордонних відряджень доступна на суму до 2 500 $. До гранту також входить страхування здоров’я.

Країна: США
Тривалість: 8 місяців
Дедлайн: 1 листопада

team

Artistic Research Residency Program

Резидентська програма в галузі досліджень мистецтва. Авторам найкращих проектів буде запропонована резидентська програма на певний період (від 2 тижнів до 6 місяців). Кожен резидент отримуватиме 1 200 €. Транспортні витрати не покриваються. Для участі заповніть заявку й подайте презентацію проекту. Заявки приймаються французькою або англійською мовою.

Країна: Париж, Франція
Тривалість: від 2 тижнів до 6 місяців
Дедлайн: 21 листопада

Дослідницьке стажування в Quebec University, Канада

Можливість для студентів провести дослідження у Квебецькому університеті в Канаді. Програма розрахована на студентів магістратури та аспірантури.

Країна: Канада
Тривалість: 2-6 місяців
Дедлайн: 1 березня

Стажування для любителів спорту й подорожей у Кейптауні, ПАР

Vemgoo – стартап, що займається подорожами. Vemgoo запрошує всіх охочих узяти участь у стажуванні. Стажисти проведуть 3 місяці в Кейптауні й займатимуться розробкою програмного забезпечення. Для участі слід зареєструватися на офіційному сайті й додати інформацію про себе та мотивацію. Також потрібно відправити своє резюме на info@vemgoo.com

Країна: ПАР
Тривалість: січень – березень 2019
Дедлайн: 1 грудня

робочий процес

Internship program at United Nations University

The United Nations University Institute on Comparative Regional Integration Studies (UNU-CRIS) пропонує стажування для студентів, які цікавляться регіональною інтеграцією і мають досвід у цій галузі. Стажування можливе для студентів та аспірантів. Стажування можливе в рамках програми Erasmus+, яка надає щомісячну стипендію.

Країна: Бельгія
Тривалість: 3-6 місяців
Дедлайн: 1 листопада

Програма стажувань для журналістів у Гарвардському університеті Nieman Fellowship

Nieman Fellowship – екстраординарна трансформаційна можливість навчання для журналістів, які працюють у мас-медіа в будь-якій країні світу. Обрані кандидати проведуть 2 семестри в Гарвардському університеті, зможуть відвідувати заняття видатних університетських педагогів, брати участь у заходах програми й співпрацювати з однолітками. Щороку фонд Nieman надає стипендії 24 журналістам, які працюють у пресі, радіо, цифрових та аудіовізуальних ЗМІ.

Учасники програми будуть отримувати стипендію в обсязі 65 000 $, що буде виплачуватися протягом 9 місяців. Фонд Nieman забезпечує всіх учасників місцем проживання і медичним страхуванням. Учасники можуть відвідувати заняття, користуватися бібліотекою і брати участь у всіх заходах фонду Nieman.

Країна: США
Тривалість: 1 академічний рік
Дедлайн: 1 грудня

Creative copywriter до New Strategies Group

Компанія New Strategies Group шукає в команду копірайтера. Позиція на повний робочий день з офісом у Києві.
Надсилай CV, портфоліо, а також посилання на свої сторінки в соцмережах на o.gonchar@newstrategies.com.ua

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus