Стажування жовтня

Куди піти на вихідних з друзями

Інтенсивний тренінг для журналістів у Чикаго, оплачуване стажування у США в Americans for Tax Reform і волонтерство на Олімпійських іграх у Токіо

Резиденція для журналістів у Stigler Center, Чикаго

Інтенсивний тренінг-стажування для журналістів з усіх країн світу, які працюють у ЗМІ в Stigler Center, Чикаго.

Країна: США
Тривалість: 12 тижнів протягом весни 2019
Дедлайн: 15 жовтня

Реклама

Global Change Leaders Program

Програма Global Change Leaders – це освітня програма стажування для жінок від Coady Institute’s International Centre for Women’s Leadership, St. Francis Xavier University. Програма пропонує жінкам з країн, що розвиваються, зміцнити й підвищити лідерський потенціал для просування інновацій та змін в організаціях і товариствах.

Країна: Канада
Тривалість: 7 тижнів
Дедлайн: 31 жовтня

Оплачуване стажування в США в Americans for Tax Reform

Організація Americans for Tax Reform відкрила набір на стажування. Інтерни працюватимуть над політичними питаннями пліч-о-пліч з працівниками організації. Стажування оплачуване (погодинна оплата). Для участі в стажуванні потрібно заповнити онлайн-заявку.

Країна: США
Тривалість: 12-14 тижнів
Дедлайн: 31 грудня

woman-notebook-working-girl

Стажування в Green Campus

Green Campus пропонує 12-місячне стажування для активістів, що стане платформою для реалізації екоідей та інновацій.
Стажування оплачуване (щомісячна стипендія).

Країна: Нігерія
Тривалість: протягом року
Дедлайн: 5 грудня

Professional Fellows Program

Professional Fellows Program (PFP) – це програма професійних стажувань для молодих фахівців, спонсором якої є Бюро з питань освіти й культури Державного департаменту США. Програма відкрита для громадян Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, Туреччини та України. Professional Fellows Program дає перспективним молодим фахівцям можливість набути практичного досвіду та уявлення про роботу в уряді США.

Країна: США
Тривалість: квітень-травень 2019
Дедлайн: 5 листопада

Волонтерство на Олімпійських і Паралімпійських іграх 2020 у Токіо

Оргкомітет Олімпійських і Паралімпійських ігор у Токіо приймає заявки на програму волонтерів, які надаватимуть підтримку в організації та проведенні ігор. Волонтери будуть працювати в декількох напрямках: допомога в проведенні ігор, робота з глядачами, робота з медиками. Добровольці будуть розміщені в різних місцях, враховуючи місця проведення ігор і місця проживання спортсменів. Для проведення ігор у Токіо у 2020 році потрібно 80 000 волонтерів.

Країна: Японія
Тривалість: 24 липня – 9 серпня 2020
Дедлайн: 31 грудня

hands-people-woman-meeting

Стажування в медіа-компанії Megogo

 
Megogo, міжнародна медіа-компанія, що надає послуги онлайн-кінотеатру, шукає стажиста на позицію молодшого відеоінженера / технічного фахівця. Також вітається досвід роботи контент-менеджером, а також створення й синхронізації субтитрів, роботи з ОС Linux. Позиція передбачає повноцінне навчання, але перевага віддається кандидату з базовими навичками роботи в одній або ж більшій кількості програм: Subtitle Edit, Aegisub, MKVExtract / MKVToolnix, FFmpeg.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Magnum Foundation’s Photography and Social Justice Program

Програма фонду Magnum підтримує міжнародних митців, які за допомогою фотографії порушують питання справедливості, соціальної рівності й прав людини. Стипендіати працюватимуть над проектами у своїх рідних країнах за підтримкою наставника з фонду. Програма складається з онлайн-сесій, двох тренінгів у Нью-Йорку (червень 2019 і січень 2020) та реалізації фотопроекту.

Країна: увесь світ
Тривалість: протягом року
Дедлайн: 1 жовтня

Finance & Accounting Internship

Компанія Procter&Gamble шукає студентів, які хочуть набути практичного досвіду роботи в галузі фінансів у міжнародній компанії, працюючи над бізнес-проектами з високопрофесійною командою менеджерів. Стажування оплачуване і передбачає можливість залишитися працювати в компанії на постійній основі.

Країна: Київ, Україна
Тривалість: 3-6 місяців
Дедлайн: якомога швидше

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus