Стажування січня

workspace

Дослідницьке стажування для студентів у Канаді, тривала навчальна практика в Deutsche Welle для молодих журналістів і стажування для аспірантів у Гарвардській школі права

Conny Kristel Fellowship

Тритижневе стажування в NIOD Institute for War, Holocaust and Genocide Studies в Амстердамі. Стажистам пропонують доступ до колекцій інституту і дають стипендію на оплату житла, прожиткові витрати й пересування по Амстердаму.

Приймаються заявки від кандидатів, які працюють у країнах ЄС (28 країн-членів) та асоційованих державах (Вірменія, Молдова, Грузія, Україна).

Країна: Нідерланди
Тривалість: 3 тижні
Дедлайн: 31 грудня

Реклама

DW International Traineeship

Міжнародне стажування в Deutsche Welle. До участі запрошують молодих людей з усього світу, яким цікаво працювати в міжнародній телекомпанії. Кандидати повинні мати журналістський досвід або прагнути перейти в журналістику зі сфери IT, економіки чи науки.

Стажування оплачуване. Детальні умови та онлайн-заявку шукай на офіційному сайті програми.

Країна: Німеччина
Тривалість: 18 місяців
Дедлайн: 11 січня

Art Omi: резиденція для іноземних танцюристів у США

Резиденція Art Omi: Dance призначена для 10 талановитих танцюристів з будь-яких країн світу. Учасники резиденції проведуть 3 тижні з 15 липня по 5 серпня в Нью-Йорку, де зможуть обмінятися професійним досвідом і креативними ідеями.

Програма робить акцент не на виконанні, а на можливості експериментувати й співпрацювати. Організатори дадуть учасникам ресурси, яких зазвичай не вистачає: простір, час і партнерів, з якими можна працювати. Результат – модель креативного процесу і нові знайомства, які передбачають спілкування та співпрацю за межами мистецтва.

Організатори надають житло, харчування і студійний простір.

Країна: США
Тривалість: 15 липня – 5 серпня 2019
Дедлайн: 2 січня

workspace

Young Leaders Access Program

Програма Young Leaders Access Program має на меті об’єднати молодих людей з різних куточків світу, які хочуть здійснити позитивні зміни у своєму суспільстві.

Перший етап програми пройде в липні в Нью-Йорку та Берлінгтоні, США. Етап складається з трьох компонентів: сучасне лідерство, глобальне громадянство і регіональні зміни. Перебуваючи у США, учасники створять унікальний план дій, спрямований на вирішення певних проблем у рідній країні. Протягом наступного року молоді лідери візьмуться за реалізацію планів. Коли проект реалізовано, учасник дістає змогу подати заявку на грант в обсязі 5 000 $ і отримує рік професійного наставництва.

Організатори покривають усі витрати програми: авіаперельоти, проживання, харчування (під час перебування у США).

Заявка на участь у програмі подається в онлайн.

Країна: США
Тривалість: протягом року
Дедлайн: 2 січня

Magnum Foundation Fellowship

Програма Magnum Foundation Fellowship пропонує наставництво й стипендію молодим фотографам. Під час програми учасники працюватимуть у Нью-Йорку над проектами на тему громадянського суспільства. Стажисти отримають менторство й підтримку від співробітників Magnum Foundation.

Стажування триватиме 12 тижнів з лютого по квітень. 20 годин на тиждень відведено на особистий проект, так само 20 годин на тиждень – на проекти фонду Magnum Foundation. Організатори дають 500 $ на тиждень.

Країна: США
Тривалість: лютий – квітень 2019
Дедлайн: 4 січня

Westerwelle Young Founders Programme

Програма Westwelle Young Founders Programme – оплачувана шестимісячна програма для молодих підприємців з країн, що розвиваються.

Мета програми – об’єднати молодих підприємців у Берліні й допомогти їм у розвитку своєї компанії. Під час програми учасники зможуть розвинути свої бізнес-навички, обговорити труднощі з особистим наставником і в групі. По закінченні програми проводяться вебінари для підтримки учасників.

Організатори оплачують авіапереліт, проживання і харчування під час перебування в Берліні.

Країна: Німеччина
Тривалість: 6 місяців (початок – весна 2019)
Дедлайн: 8 січня

онлайн-курс

Стажування від Global Health Corps

Організація Global Health Corps запрошує всіх охочих узяти участь у стажуванні.

Організатори забезпечують учасників програми: щомісячною стипендією; проживанням; медичним страхуванням; грантом на професійний розвиток в обсязі 600 $ і винагородою по закінченні проекту в обсязі 1 500 $; трансфером на місце проходження стажування і назад; оплатою навчання.

Країна: Малаві, Руанда, Уганда, США, Замбія
Тривалість: 1 рік (30 червня 2019 – 30 липня 2020)
Дедлайн: 16 січня

Стажування для аспірантів в Гарвардській школі права

Цю дослідницьку програму розроблено для того, щоб заохочувати молодих учених, які вивчають соціальні дисципліни. Програма пропонує річну стипендію на дослідження, які потрібно провести для написання дисертації.

Стажисти зможуть стати учасниками міждисциплінарних дослідницьких семінарів, навчальних семінарів та інших заходів. Також стажисти матимуть змогу взяти участь у різних заходах від Гарвардського університету, Массачусетського технологічного інституту, Університету Тафтса та інших установ Бостона.

Країна: США
Тривалість: протягом року
Дедлайн: 8 лютого

Стажування в рамках програми The Thomson Reuters Journalism Fellowship

Стипендія Thomson Reuters пропонує досвідченим журналістам узяти участь у дослідницьких проектах на різні теми. Щороку шість журналістів отримують повну стипендію сумою 1 500 фунтів стерлінгів на місяць для стажування тривалістю від 3 до 6 місяців.

Країна: Велика Британія
Тривалість: 3-6 місяців
Дедлайн: 11 лютого

Дослідницьке стажування у Quebec University, Канада

Мета програми стажування – дати можливість студентам, для яких дослідження є частиною наукової програми, провести дослідження у Квебецькому університеті. Програма призначена для студентів магістратури та аспірантури, які відповідають вимогам обраної програми.

Учасникам виплачується стипендія – 15 000 $ (не більш ніж 2 500 $ на місяць для прожиткових витрат).

Країна: Канада
Тривалість: 2-6 місяців (початок – не пізніше ніж 30 вересня 2019)
Дедлайн: 1 березня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus