Український startup: як заробити на ліні інших

Два роки тому приятелі Роман Кірігетов та Олександр Юр’єв почали найвідоміший посередницький український стартап.Сервіс отримав назву «Метнись кабанчиком». Він працює, як пошуковик виконавців для дрібних побутових і бізнес-завдань.

Наприклад, вам немає на кого залишити дитину або домашнього улюбленця, написати статтю або помити вікна. Цей сервіс допоможе вам знайти людину, яка готова виконати таку роботу.

Ідею стартапу Роман Кірігетов підглянув в штатах. Там є аналогічний проект ­­­— TaskRabbit, який пропонує тимчасову роботу за винагороду.

Спочатку до проекту хлопці ставилися, як до хобі — працювали на вихідних і не замислювалися над зміною основного місця работи. Перші інвестиції в проект склали близько $ 5000 власних коштів,  їх вони витратили на просування.

У квітні 2013 року, «Кабанчик» знайшов інвестора ­— бізнес інкубатор EastLabs. Проект був відібраний менторами з 150 претендентів. В результаті підприємці отримали підтримку інвесторів в розмірі $ 20 000.

У січні 2014-го стартап залучив додаткові інвестиції в розмірі $ 60 000.

«Ми розширюємося сервіс вже заробляє і заробляє з першого дня , але через постійне зростання я не можу сказати , що ми вийшли в плюс», ­— стверджує Кірігетов.

Основну конкуренцію сервісу створюють сайти з пошуку роботи , а також дошка приватних оголошень Slando.ua.

Власники стартапу зізнаються, що події останніх кількох місяців не пройшли повз проекту і не кращим чином відображаються на роботі: «Події дуже впливають, не можу сказати, що ми падаємо, але залишаємося на тому ж рівні, хоча повинні рости», — говорить він.
У планах творців — вихід на ринки великих міст України: Харків, Львів, Донецьк, Дніпропетровськ. Також на 2014 рік заплановано запуск мобільного додатку. Зараз він в розробці, і буде доступний, як для для Apple,  так і для Android.

 

 

Джерело

 

 

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus