Стали відомі переможці «Могилянського Відкритого Хакатону»

imgonline-com-ua-Resize-TFpcpJn3hz

У фінал молодіжного конкурсу з розробки інноваційних соціальних та еко-стартапів «Могилянського Відкритого Хакатону» вийшли шість українських вишів.Три проекти визнані переможцями.

Про конкурс

Молодіжний конкурс новаторських ідей «Могилянський Відкритий Хакатон» був створений з метою надати можливість новому поколінню проявити себе як ідейних, соціально-орієнтованих винахідників у сфері розробок з екології, енергоефективності та покращення життя суспільства. Понад 35 студентів та молодих людей зі всієї України з березня по травень 2021 року представили свої проекти, 7 з них потрапили у фінальну частину.
Конкурс організований Національним Університетом Києво-Могилянська Академія, енергокомпанією «Мегатрейдінг», за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України та Київської Міської Державної адміністрації.

imgonline-com-ua-Resize-nJJdfRAH1R

Про переможців

  • Третє місце дісталося ігровому додатку «Treestyle», який покликаний поширювати культуру еко-свідомості та набуття корисних еко-звичок в ігровій формі. Його автори – Діана Лялюк, Руслана Єрмоличева, Марина Новицька та Марина Яцук порівняли дані опитування щодо екологічної свідомості U-Report в 2019 році та статистику екологічного стану України за 2020-го року. Дівчатка дойшли до висновку, що в нашій країні існує проблема безвідповідального ставлення до навколишнього середовища. Їх варіант вирішення проблеми — саме такий додаток.
  • Друге місце виборов проєкт комплексного аналізу трафіку об’єктів комерційної нерухомості (CPTAT). Автори – Данилов Михайло, Титов Сергій, Заровська Анна, Годлевський В’ячеслав та Ткаченко Світлана. Данило вже три роки як має власний бізнес та відчув як важко знайти комерційне приміщення, тож їх проект покликаний допомогти підприємцям, бізнесменам, а також власникам комерційної нерухомості кількісно оцінити трафік певного об’єкта.
  • Перше місце здобула платформа комерціалізації̈ інновацій «BRAMA» – онлайн-сервіс для взаємодії та співпраці представників творчих і креативних професій між собою та потенційними замовниками. Автор проєкту – Христина Кука є економістом за освітою і музикантом за покликанням. Саме її невдалі спроби знайти роботу у креативній сфері народили ідею про сервіс.

imgonline-com-ua-Resize-FXwgu4qfqZPgYiQa

Що отримали переможці?

Окрім заохочувальних грошових винагород та подарункових наборів від спонсорів, лідерам змагань було надано грант на навчання в НаУКМА, сертифікати на командну роботу в коворкінгах Hub 4.0 та бізнес-консалтинг від Гудман Ефект Консалтинг. Одна з команд у повному складі отримала пропозицію на працевлаштування в Octava Capital, що є одним з лідерів ІТ сфери України.

«Учасники фіналу можуть стати амбасадорами МВХ у «Могилянській Школі Майбутніх Лідерів», що буде проведено у липні», – зазначив Андрій Китаєв, співавтор Хакатону та керівник Центру енергоменеджменту в Києво-Могилянській академії. Він анонсував нові конкурсні та менторські проекти для молоді, що відбудуться вже восені.

Раніше ми писали, Як студенти можуть допомогти бізнесу – кейс Могилянки

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus