Справжнє випробування: чому спільна поїздка з партнером може бути ризикованою

Спільна відпустка

Спільна поїздка з партнером може мати багато переваг – від прогулянки при заході сонця на пляжі з келихом вина до економії коштів. Однак подібна відпустка може стати справжнім випробуванням для стосунків.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «The Independent», близько 60% опитаних туристів вважають свою першу романтичну поїздку з новим партнером випробуванням, яке дозволить визначити, чи підходять вони один одному. За даними дослідження, проведеного для Tui Blue, пари занепокоєні тим, що постійна близькість протягом дня та ночі може виявити в них різні невідомі раніше риси та викликати сумніви у стосунках. Три головних занепокоєння молодих пар під час спільної відпустки включають хропіння під час сну (29%), виділення газів (29%) та спільне використання ванної кімнати (26%). Інші неприємні моменти, які хвилюють людей – це усвідомлення, наскільки вони недбалі (20%). Також 13% респондентів відзначили, що почали сумніватися в партнері через те, що той часто спілкується з родиною через FaceTime.

Експерт у науці про взаємини Пол Брансон підтверджує, що тривога перед спільною поїздкою з коханою людиною може стати серйозною проблемою:

«Перша спільна поїздка – це захопливий, але тривожний крок для багатьох молодих пар… Існує ризик, що постійне перебування разом може виявити дрібні або дивні звички партнера, які можуть дратувати».

Експерти також виявили, що занепокоєння з приводу розставання після поїздки посилюється з віком. Опитування дорослих у віці від 18 до 65 років показало, що 41% людей у віці 56-65 років відкладають спільну поїздку до тих пір, поки не мине 6 місяців після знайомства. Водночас молодші люди віком 18-35 років частіше готові швидше перевірити свої стосунки та зрозуміти, чи вони будуть далі розвиватись, чи завершаться після поїздки. Дослідження показало, що 20% молодих людей планують спільну поїздку вже через два тижні знайомства.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як заощадити на подорожах: відкрийте секрети бюджетних мандрівок.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *