Швидше, вище, сильніше: як отримати спортивну стипендію в США?

 як отримати спортивну стипендію в США?

Нещодавно вчені довели, що спорт сприяє розумовій активності. Це не єдина його перевага. Виявляється, спорт дає можливість безкоштовного навчання в американських вишах. Розповідаємо про чудову можливість для українців здійснити американську мрію – отримати спортивну стипендію в США. Головне, коли будеш перемагати на міжнародних змаганнях – не забувай піднімати синьо-жовтий прапор!

Що таке спортивна стипендія?

Спортивна стипендія – це грант, який надають студентам-спортсменам високого рівня майстерності незалежно від громадянства. Стипендія покриває витрати на навчання, проживання, харчування, участь у змаганнях, спортивну форму та обладнання. Вона нараховується на віртуальний рахунок спортсмена в університеті. Далі гроші поступово списують для покриття витрат.

Отримати стипендію можуть спортсмени 16-23 років, які займаються американським футболом, баскетболом, бейсболом, волейболом, легкою атлетикою, плаванням, хокеєм тощо.

Реклама

Умови отримання коштів

Спортивна стипендія буває двох видів:

  1. Повна – покриває витрати на весь період навчання.
  2. Часткова – покриває певний відсоток витрат на період навчання.

Щоб отримати рівень бакалавра, достатньо стипендії на 7-8 семестрів (4 роки), проте спортсмен може отримати стипендію й на 10 семестрів (5 років).

При переведенні до американського вишу на спортивну стипендію враховують кількість семестрів, які студент закінчив на Батьківщині. Тобто, якщо ти переводишся після 4 семестрів (другого курсу), то стипендію будуть виплачувати ще 6 семестрів (три роки).

 як отримати спортивну стипендію в США?

Стипендія в квадраті

Спортивна стипендія – не межа студентських мрій. Якщо ти маєш високі показники в навчанні, то можеш позмагатися за академічну стипендію, яку переглядають в кінці кожного навчального року. Вона може варіюватись від $1000 до $12000 в залежності від вишу. Все, що потрібно зробити – підкріпити спортивні досягнення успіхами в навчанні.

Щоб отримати академічну стипендію з першого курсу, випускники школи повинні здати SAT. Це стандартизований тест для вступу до вищих навчальних закладів США, результати якого визначатимуть розмір стипендії. Якщо плануєш почати навчання з другого семестру, можливо, здавати SAT не доведеться. Але тоді складатимеш TOEFL або IELTS на вибір. Прохідний бал визначає університет.

За що можуть позбавити стипендії:

  1. Порушення законодавства США або міграційного законодавства.
  2. Вживання алкоголю, якщо тобі немає 21 року.
  3. Порушення спортивної етики (допінг).
  4. Плагіат та списування.
  5. Порушення внутрішніх правил університету.
  6. Погіршення оцінок.

 як отримати спортивну стипендію в США?

Вимоги до кандидата на спортивну стипендію індивідуальні для кожного спорту. Але усім необхідно правильно скласти резюме і написати мотиваційний лист.

Бажаєте дізнатись більше? Завітайте на презентацію стипендії 27 травня – це спільний захід «Студвею» та «Стьюдентленд».

Фото: sitebuilderreport.com/stock-up

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus