Співзасновник Coursera запустить курси із глибинного навчання

Ін

Фахівець у галузі ІІ, співзасновник Coursera, колишній голова лабораторії штучного інтелекту Baidu Ендрю Ин запускає онлайн-курси з глибинного навчання. Його новий проект має назву Deeplearning.ai.

У березні цього року Ендрю покинув китайський інтернет-пошуковик Baidu, через що акції компанії впали на 3% всього за кілька годин. У червні співзасновник Coursera у своєму Twitter анонсував новий проект, присвячений онлайн-навчанню – Deeplearning.ai.

На Deeplearning.ai будуть створені кілька курсів із глибинного навчання. Це дозволить поширити знання про технології штучного інтелекту далеко за межі великих технологічних компаній, таких як Google і Baidu.

Курси коштуватимуть $49 на місяць. При цьому, їх можна пройти через платформу Coursera. Ендрю хоче створити нову спільноту, предметом вивчення якої буде штучний інтелект. Єдиним способом досягнення своєї мети Ендрю вважає дати відповідні знання та навички сотням тисяч людей.

Нагадаємо, американська школярка із Вашингтона Калина Уайт створює комп’ютерну лабораторію в українському інтернаті. Своїм проектом «LABUkraine» дівчинка хоче допомогти позбавленим батьківської опіки дітям отримати більше можливостей для розвитку.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus