Усе необхідне, щоб самостійно вивчити іспанську

spain1

Іспанська мова – друга за популярністю у світі. Ми зібрали всі корисні ресурси, які допоможуть вивчити іспанську самостійно: мобільні застосунки, YouTube-канали, фільми, Facebook-сторінки, сайти й підручники. Самостійно вивчити іспанську – реально.

Також обов’язково зазирни в наші добірки для вивчення інших мов:

Підручники

Іспанська мова для початківців – україномовний підручник для тих, хто хоче вивчити мову з нуля. Його рекомендують до використання в університетах, а після завершення ти матимеш достатній рівень, щоб спілкуватися на прості та побутові теми й читати нескладні тексти іспанською.

Іспанська ділова мова – це україномовний посібник для вивчення ділової мови. Складається з одинадцяти розділів, які пояснюють різні теми: найуживаніші фрази іспанської кореспонденції та ЗМІ, готування до співбесіди, навички ділового листування та інші. Після кожного розділу є вправи на лексику й граматику.

Spanish Beginners Course – англомовний підручник, який складається з двох частин: власне, книжки з детально поясненими правилами та робочого зошита.

Cuaderno – російський підручник для вивчення іспанської за рівнями А1-А2. У ньому систематизовано й пояснено правила з вправами для закріплення кожної теми. Також є аудіоматеріали.

«Іспанська мова. Підручник» – російський підручник для початківців. Кожен урок містить основні граматичні й лексичні правила, перелік слів, які варто запам’ятати, матеріал, сформований у таблиці для зручності вивчення. Крім того, є вправи для закріплення матеріалу.

Реклама

Сайти

Practica Espanol – іспанськомовний портал для тих, хто вже хоч трохи орієнтується в мові. Тут близько 6000 вправ для вивчення граматики й лексики.

Іспанська.ua – україномовний сайт, де є інформація про всі ази: від граматики до практичних вправ та аудіювання. Також можна знайти тексти, переклади пісень і багато інших цікавих матеріалів для вивчення мови. Тут є навіть «Заповіт» Шевченка іспанською!

spain2 (1)Quetal – україномовний сайт, де є можливість пройти уроки для різних рівнів володіння мовою та пройти безкоштовний email-курс.

LingoHut – україномовний сайт, де представлено 109 уроків на різноманітні теми. У кожному є словник використаної лексики з правильною вимовою, а ще інтерактивні ігри для перевірки засвоєння матеріалу.

BliuBliu – сайт, на якому у веселий та цікавий спосіб можна вивчати іспанську. Спочатку проходиш тест на рівень володіння мовою, а потім читаєш короткі тексти на різні теми, підібрані для твого рівня. Коли не знаєш якесь слово, наводиш курсор і бачиш автоматичний переклад, тому це добре допомагає вчити нові слова.

Languageguide.org – англомовний сайт зі зрозумілим інтерфейсом, що стане в пригоді для розширення словникового запасу. Тут розміщено слова за різними темами, і кожне проілюстровано картинкою та озвучено іспанською. Лексика добре запам’ятовується, і тобі легше уникнути помилок під час читання.

Fluent in 3 Months – англомовний сайт ірландського поліглота Бенні Левіса. На ньому зібрано купу матеріалів для вивчення: аудіо, відео, радіо, ТБ, вправи, картинки, тексти. Усе, що можна уявити потрібним для вивчення мови, є тут. І перелік постійно доповнюється.

Lingust – російськомовний сайт, де доступно викладено правила. Після кожного уроку є різноманітні вправи, які можна виконувати й перевіряти в онлайні.

Поліглот – онлайн-уроки російського поліглота Дмитра Петрова. Всього за 16 уроків ти опануєш основи граматики й лексики, навчишся формувати свої думки іспанською, а також дізнаєшся багато цікавого та корисного.

Facebook

Іспанська мова в Києві – україномовна спільнота. Серед контенту можна знайти тематичну лексику, цитати іспанською, сленгові слова й зображення на різноманітні теми.

Spanish from Spain – іспанськомовна спільнота, де постять граматику, тематичну лексику та цікаві картинки й комікси.

Learn Spanish (A Word A Day) – англомовна сторінка, де щодня розміщують дописи з цікавою лексикою. Тут можна вивчити ситуативні слова й фрази, просто гортаючи стрічку.

Spanish-Quotes – ще одна англомовна сторінка, де зібрано цитати іспанською мовою. Це можуть бути фрази з улюблених фільмів, серіалів чи книжок, а також афоризми або цитати відомих людей.

spain3 (1)

Фільми

Фільми англійською мовою з іспанськими субтитрами – на цьому сайті є фільми й серіали різних жанрів. Не всі мають іспанські субтитри, але таких доволі багато. Також є сайт із фільмами іспанською, але з російськими субтитрами.

Фільми іспанською мовою – тут розміщено більше тисячі фільмів та серіалів іспанською мовою. Переважно це дубляж, але є й ті, які знято в Іспанії іспанською. Подекуди є іспанські субтитри.

Youtube-канали

Learn Spanish with SpanishPod101 – англомовний канал для вивчення іспанської. Серед контенту є відео для розвитку розмовних навичок, розширення лексики, а також про традиції та звичаї Іспанії.

Aprende Español Online – іспанськомовний канал. Всі відео-уроки на каналі поділено за рівнями знання мови. Також на каналі представлено відео з цікавими фактами про Іспанію.

Hablas español? – Уроки іспанської мови – україномовний плейлист від каналу Polyglot. Тут є короткі відеоуроки з тематичною лексикою для вивчення мови на початковому етапі.

Испанский язык – російськомовні онлайн-уроки Олени Шипилової, розробниці дистанційних курсів іноземних мов Speak As Soon As Possible. За допомогою її відео можна легко й швидко вивчити основні правила іспанської граматики.

spain 4 (1)

Мобільні програми

Memrize. Цей сервіс зібрав близько 300 тисяч міні-ігор різними мовами, тож для вивчення іспанської тут точно знайдеться багато корисного. Суть ігор – у вивченні нових слів за допомогою флеш-карток, та згодом система допомагає вивчати синоніми, застосовувати слова в правильних ситуаціях і багато іншого.

Доступний для Android та iOS.

Duolingo. Це одна з найвідоміших програм для вивчення мов. Навчання проходить в ігровій формі й допомагає розвинути вимову, збільшити словниковий запас та вивчити граматику. Тут можна визначити свій рівень і поступово поліпшувати знання.

Доступний для Android та iOS.

Tandem. Сервіс для пошуку іспанськомовних співрозмовників. Вони допомагатимуть вивчати іспанську в обмін на таку допомогу з твоєю рідною мовою. Це також хороший спосіб знайти собі друзів по всьому світу, не виходячи з дому.

Доступний для Android та iOS.

Іспанська мова з нуля. Він допоможе набути перших і найнеобхідніших навичок з іспанської граматики. На відміну від попередніх, цей застосунок доступний виключно російською.

Доступний для Android.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus