Соцмережі мають контролювати булінг в Інтернеті – дослідження

pexels-photo-207582

Дослідження Safety net: The cyberbully inquiry, проведене The Children’s Society та YoungMinds, виявило основні проблеми, з якими молодь стикається в мережі.

У межах дослідження було опитано 1000 осіб віком від 11 до 25 років та зібрано дані таких компаній як Facebook, Instagram, WhatsApp, Twitter, YouTube, Tumblr and Snapchat.

Основні результати показали, що: 61% молоді заводить свою першу сторінку в соцмережах у віці 12 років або раніше, хоча офіційно більшість компаній дозволяє робити це з 13-річного віку. 44% учасників дослідження проводить у соцмережах більше трьох годин на добу і кожен десятий користується цими сервісами вночі.

38% відзначили, що соцмережі негативно впливають на їхній психологічний стан, а для 46% дівчат вони ще й погіршують самооцінку. 83% опитуваних заявили, що компанії, які створюють соцмережі, повинні надавати максимальний захист від кібербулінгу.

Розробникам соцмереж автори дослідження порадили ретельніше відслідковувати вік користувачів і розробляти відповідні налаштування під різні вікові категорії; чітко прописувати права і обов’язки користувачів мережі; відповідати на скарги користувачів, пов’язані зі знущаннями в Інтернеті, впродовж 24 годин і не пізніше; збільшити міру відповідальності кривдників, які ображають інших у соцмережі.

Нагадаємо, що у Кремнієвій долині з’явився тренд на виховання дітей без гаджетів.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus