Site icon STUDWay

Смерть за чашкою чаю: продюсера серіалу Netflix «Завдання трьох тіл» засудили до смертної кари в Китаї

Серіал «Завдання трьох тіл»

Фото - focus.ua.

Сюй Яо, колишнього керівника Yoozoo Games, було засуджено до смертної кари за вбивство засновника компанії, Лінь Ці, у 2020 році. Після професійної суперечки він отруїв чай Ліня, що призвело до його смерті через 10 днів.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», поліція затримала Яо після смерті Ліня, а експертиза виявила отруту у чаї. Крім того, чотири інші людини теж отруїлися в офісі компанії протягом вересня-грудня 2020 року, що може бути пов’язано з конфліктами Яо з ними.

Китайська ігрова компанія Yoozoo Games має права на екранізацію популярної китайської науково-фантастичної трилогії «Завдання трьох тіл», яку Netflix отримала право адаптувати у вересні 2020 року. Продюсерами цього проєкту є творці «Гри престолів» – Девід Беніофф і Д.Б. Вайс. Лінь посмертно визнаний виконавчим продюсером фільму «Завдання трьох тіл», дебют якого відбувся 21 березня.

Серіал «Завдання трьох тіл» від Netflix базується на трилогії китайського письменника-фантаста Лю Цисіня «Пам’ять про минуле Землі». Головні ролі в серіалі зіграли такі відомі актори, як Бенедикт Вонг, Ейза Гонсалес, Джован Адеп, Розалінда Чао, Джонатан Прайс, Джон Бредлі та Ліам Каннінгем. «Завдання трьох тіл» складається з 8 епізодів, а рік раніше вийшов китайський варіант серіалу.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що Зеленський зіграв головну роль у серіалі Netflix.

Exit mobile version