Штучний інтелект вперше створив свій короткометражний фільм

pexels-photo-320617

Штучний інтелект «Бенджамін» за допомогою інженера з Google зміг створити свій власний короткометражний фільм.

Деталі проекту повідомляють на сайті habr. «Бенджамін» не просто скомпілював вже готові кадри з різних фільмів, чи згенерував сценарій, а продумав сюжет, написав логічні діалоги й відібрав найкращі сцени. Також він озвучив персонажів, створив саундтрек і змонтував свою кінокартину. Уся робота була завершена за 48 годин.

Оскільки стрічка була створена на основі тисячі інших старих фільмів у жанрі sci-fi та нуар, то сюжет короткометражки виявився експериментальним: вчений намагається зупинити вірус, який здатний змінювати обличчя людей. Спецефекти теж були – штучний інтелект зміг «додати» обличчя спеціально найнятих акторів до реальних кінокадрів, і змінював їх вираз і вигляд на свій розсуд.

Над кінокартиною працювала команда під керівництвом Роса Гудвіна з Google: його друг – режисер Оскар Шарп, знайомі актори та науковці, що обслуговують «Бенджаміна». Автори подали заявку на участь у фестивалі Sci-Fi London Film Festival, але її відхилили. Проте на цьому фестивалі показали попередній фільм, для якого штучний інтелект лише написав сценарій.

Нагадуємо, вчені створили фільм з 101 трильйоном варіацій сюжету.

Фото: pexels.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus