Школярка збирає гроші на створення вільного простору у своєму селі

Gs_lec

П’ятнадцятирічна Олена Діхтярук із села Шевченкове збирає кошти на краудфандинговій платформі для відкриття у своєму селі вільного простору «GROMADA space».

Дівчина вірить, що «простори дають можливість спілкуватися і обмінюватися ідеями майже як TED. Я вчуся в звичайній сільській школі, але вірю, що незалежно від того, де я живу, я зможу привнести позитивні зміни».

На сторінці зі збору коштів авторка зазначає: «Багато хто думає, що в селі немає цікавої, креативної і активної молоді. Але це не так. Тут є я і мої друзі та знайомі, ми хочемо розвиватися і змінюватися на краще. У школі «Агенти Змін» я зрозуміла, як ми можемо це зробити, і тепер потребую вашою підтримки. Уявіть затишну, гарно освітлену, теплу кімнату з пухнастим килимком на підлозі і пуфиками. Ви сидите в цій кімнаті і обговорюєте мегакруту тему з дуже цікавими людьми. Уявили? Саме таким буде простір вільних думок GROMADA space. Місце, де будуть проводитися воркшопи і лекції, втілюватися ідеї, створюватиметься атмосфера натхнення».

Нагадаємо, що українські дитячі книжки отримали премію Bologna Children’s Book Fair.

Фото: gofunded.org

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus