Київські школярі публікуватимуть фото шкільних сніданків у соцмережах

Depositphotos_161654440_l-2015Київські школи запустили ініціативу: кожного дня вони публікуватимуть фото шкільних сніданків на своїх офіційних сторінках у Facebook або у месенджерах для батьків.

Так, міська влада зможе контролювати підприємства, що готують для дітей, та швидко реагувати, якщо виявить неякісні страви.

Цей контроль стане постійним і дасть змогу відстежувати ситуацію з харчуванням у школах, – каже в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Місто налаштоване залишити на ринку лише ті компанії, які надаватимуть якісне харчування у будь-яких умовах», – каже він.

До ініціативи долучаться всі 428 столичних комунальних шкіл.

Раніше, батьків однієї з київських шкіл обурив склад ланчбокса, який дають учням на обід.

Там було мало продуктів і вони були не дуже корисними: два шматки сиру, маленька булочка, одне яблуко, одна слива, шматочок несвіжого банану і пакетик соку.

Реакції батьків розділилися: дехто теж нарікає на неякісне харчування, натомість інші стверджують, що дітей годують нормально.

На своїй сторінці у Facebook заступниця міністра освіти та науки Любомира Мандзій написала, що така їжа – це вимушені дії під час карантину.

Після скасування карантинних обмежень школи повернуться до звичної моделі харчування дітей.

Нагадаємо, у школах Києва хочуть запровадити гімн перед уроками.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus