Магія поруч: школи чарівників

чоха

Школи чарів існують не лише на сторінках книг про Гаррі Поттера. «Студвей» розповість, куди потрібно їхати, якщо ви так і не дочекалися сови з Хоґвартсу. Із собою мати: чарівну паличку, кілька галеонів і віру в магію.

Найближчим місцем для навчання магії є школа в Польщі, розташована в замку Czocha, якому майже 800 років. У школі максимально відтворили інтер’єр Хоґвартсу, статуї, посуд, приладдя для навчання й одяг. Перший заїзд розпочався 11 грудня 2014 року. Усі 190 квитків розкупили за 2 дні. Реєстрація на наступний заїзд планується у квітні. Вартість цілковитого занурення у світ Гаррі Поттера –  €280. За ці гроші вас забезпечають усім необхідним для проживання та навчання. У школу приймають лише повнолітніх. Аби забронювати собі місце, достатньо просто зайти на офіційний сайт і зареєструватися на заїзд.

Ще одну можливість відчути себе чарівником створив Оберон Зель-Ревенхарт. Його охрестили американським Дамблдором. Чоловік переконаний, що світ знаходиться на межі знищення і врятувати його може тільки магія. Аби підготувати чарівників у 2004 році, він заснував школу чарів «Грей» (Grey School of Wizardry). Дисципліни, які там вивчаються, цілком відтворюють ті, що освоював Поттер і його друзі. Зараз академія функціонує тільки онлайн, але Оберон планує найближчим часом перевести все в реальну площину. Учні поки що збираються раз на рік і діляться власними успіхами.

карта

Подібну школу відкрили і в Україні. Прихильники дохристиянських традицій прагнули навчити своїх дітей бути щасливими. Вони вивчають медитацію з вогнем, спілкування з рослинами, управління власною енергією і травологію. Те, як потрібно правильно збирати й замовляти трави, варити з них зілля та пити його. Хлопці мають заняття з бойових мистецтв, а дівчат вчать вишивати власну долю. Навчання відбувається тричі на рік по 10 днів під час шкільних канікул. Вишиванка з магічними знаками – обов’язкова форма учнів. Оплата нефіксована, адже керівники школи вважають, що для когось €1 000 – це дрібниця, а для інших і 200 гривень – великі кошти. Знаходиться школа «Віда» в селі Раштівка (Тернопільська область).

Фото: соцмережі.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus