Щорічні міжнародні стажування для молоді

workspace3

National Institute of Genetics, Google, Європейська комісія… Обирай стажування для себе!

Стажування у Європейському соціально-економічному комітеті в Брюсселі

Де: Брюссель, Бельгія
Дедлайн подання: двічі на рік – 31 березня і 30 вересня
Тривалість: 5 місяців
Оплата: 1 176 € на місяць

Під час стажування студенти зможуть детально дізнатися про всі аспекти роботи Європейського соціально-економічного комітету, а також попрацювати в мультикультурній сфері. Перед поданням заявки потрібно уважно ознайомитися з положеннями комітету. Заявку можна подати тут.

Реклама

Стажування у Європейській комісії

Де: Брюссель, Бельгія
Дедлайн подання: двічі на рік – 31 січня і 31 серпня
Тривалість: 5 місяців
Оплата: 1 176 € на місяць

Обов’язкова наявність диплома бакалавра і знання англійської, німецької чи французької. Основні обов’язки стажера залежатимуть від обраної сфери діяльності, але він активно братиме участь у відвідуванні й організацїї зустрічей, робочих груп, форумів та публічних слухань; вивченні й складанні документації; запуску нових проектів.

Стажування в National Institute of Genetics

Де: Сідзуока, Японія
Дедлайн подання: 28 лютого
Тривалість: 6 тижнів
Оплата: NIG надає фінансову підтримку стажерам, до якої входить покриття транспортних витрат, проживання, харчування (1 500 єн на день) і страхування

До участі запрошуються студенти бакалавріату і магістратури, які вивчають генетику й суміжні дисципліни. Перевага віддається студентам передостанніх курсів (3 курс бакалавріату або 5 курс магістратури). Протягом стажування кандидати зможуть відвідувати лекції, семінари, воркшопи і заняття з японської мови. Заявки приймаються з 1 по 28 лютого. З умовами подання документів можна ознайомитися тут.

workspace

Стажування у Генеральному секретаріаті Ради Європи

Де: Брюссель, Бельгія
Дедлайн подання: двічі на рік – 15 січня і 16 жовтня
Тривалість: 5 місяців
Оплата: залежить від форми стажування

Наразі існують дві форми стажування: оплачуване й неоплачуване. Оплачуване стажування надається кандидатам, що закінчили вищий навчальний заклад і мають диплом, який це підтверджує. Одна з основних умов – хороше володіння французькою або англійською мовами. Стажер буде проводити дослідження і готувати проекти й звіти.

Стажування у Європейському суді

Де: Люксембург
Дедлайн подання: двічі на рік – 30 квітня і 30 вересня
Тривалість: 5 місяців
Оплата: 1 200 € на місяць

Кандидати повинні мати ступінь у галузі юриспруденції чи політичних наук або диплом перекладача, якщо стажування проходить у департаменті перекладу. Стажування для перекладачів триває 10-12 тижнів. Воно спрямоване на спеціалістів, які володіють актуальними іноземними мовами на момент подання заявки. Кандидати мають володіти французькою мовою.

Стажування в Google

Де: весь світ
Дедлайн подання: залежить від обраної програми стажування
Тривалість: 10-14 тижнів
Оплата: встановлює компанія

У компанії існують два напрями стажувань: «Інженерія й технології» та «Бізнес». Перший напрям зацікавить молодих спеціалістів у галузі комп’ютерних наук і розробників програмного забезпечення, а другий – студентів МВА. Студенти, які цікавляться «Інженерією й технологіями», можуть знайти актуальні пропозиції протягом усього року, а ті, кого цікавить напрям «Бізнесу», можуть подавати свої заявки лише протягом жовтня-листопада щороку.

Програма стажування Річарда Кейсмента

Де: Лондон, Велика Британія
Дедлайн подання: 26 січня 2018 року
Тривалість: 3 місяці
Оплата: 2 000 £ на місяць

Програма передбачає стажування в одному з найвпливовіших британських видань – The Economist. Стажери проведуть ціле літо, працюючи в редакції видання у Лондоні. Тематика, на яку вони писатимуть свої статті, – наука й технології. Щоб потрапити на програму, кандидати мають надіслати на casement2018@economist.com листа про себе й свій досвід роботи, а також статтю, яка б відповідала рубриці «Наука й технології».

google-budapest-office-3-640x426

Стажування у European Centre for Modern Languages

Де: Грац, Австрія
Дедлайн подання: двічі на рік – 30 серпня і 28 лютого
Тривалість: 6 місяців
Оплата: 720 € на місяць

Кандидат може обрати одну зі сфер стажування: організація заходів і зустрічей, робота з документацією та внутрішніми ресурсами, робота з веб-сайтом центру, фінанси і загальне управління. Щоб пройти стажування, кандидати повинні мати диплом бакалавра і гарно володіти англійською або французькою мовами (знання обох мов є значною перевагою). Стажери мають бути гнучкими, добре організованими і вміти працювати в міжнародній команді. Чудова можливість для всіх українських студентів, які навчаються в ЄС.

Літнє стажування для випускників у Lunenfeld-Tanenbaum Research Institute

Де: Торонто, Канада
Дедлайн подання: 28 лютого
Тривалість: 3 місяці
Оплата: 14 $ на годину + 4% відпускних

Відбір стажерів відбувається на конкурсній основі: кожен науковий керівник індивідуально обирає собі помічника. Стажери працюватимуть у лабораторії інституту над завданнями, які дадуть їм їхні наукові керівники. Наприкінці стажування кожен учасник програми зможе презентувати результати своєї роботи.

Стажування у Rolls-Royce

Де: Велика Британія
Дедлайн подання: залежить від обраної програми стажування
Тривалість: 6-10 місяців
Оплата: грант в обсязі 17 850 £ на весь період стажування

Кандидати повинні мати диплом бакалавра або магістра з відзнакою, а також дозвіл на проживання та роботу у Великій Британії. Щоб стати стажером компанії, потрібно обрати одну з наявних програм, заповнити заявку і виконати тестові завдання. За додатковими питаннями можна звертатися на електронну адресу earlycareer.application@rolls–roys.com. Окрім довготривалих програм, компанія також організовує літні стажування, які тривають 10-12 тижнів.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus