Що слухати цієї весни

JustinTimberlake_MT_Horses_press-pic-2-920x584

Альбоми від Timberlake, N.E.R.D, Submotion Orchestra та інші новинки холодного сезону

Морози вже відступили, проте «спекотними» березневими днями грітися краще з новою якісною музикою. Ми підготували добірку із шести свіжих світових релізів зі своєю історією й настроєм: від тягучого інтелектуально-сумного до радісно-літнього.

Justin Timberlake, «Man of the Woods»

Дата виходу: 2 лютого 2018
Жанр: поп/R&B

Хоч альбом і названий на честь Сайласа, сина Джастіна, ім’я якого означає «той, що походить із лісу», пісні жваві й недерев’яні. Співак зізнається: на створення альбому істотно вплинуло його походження. Сам він із Мемфіса, а саме в цьому місті завжди комфортно уживались між собою і рок-н-рол, і блюз, і кантрі.

Пісні з платівки – мішанина, але дуже душевна. А ще занадто літня, особливо для прохолодної весни. Елементи кантрі, як, наприклад, у синглі «Say Something», настільки теплі, що могли б розтоплювати сніг навіть краще, ніж комунальні служби українських міст.

Реклама

Laurie Anderson & Kronos Quartet, «Landfall»

Дата виходу: 16 лютого 2018
Жанр: електроніка/експериментальна музика

Альбом-колаборація американської співачки Лорі й струнного квартету з Сан-Франциско. Співпраця однієї з найвизначніших представниць експериментальної електронної музики 60-70-х із музикантами класичної школи виявилась напрочуд вдалою: у газеті The New York Times відзначили, що «їхня музика, написана в період епохального нью-йоркського шторму, своїми гострими фрагментами нагадує уламки, що б’ються на відступаючих розливах».

Migos, «Culture II»

Дата виходу: 28 січня 2018
Жанр: хіп-хоп/треп

«Culture II» – третій студійний альбом американського хіп-хоп-тріо. Платівка отримала позитивні відгуки й дебютувала на першій позиції американського щотижневика Billboard 200.

Не обійшлося й без критики: Migos докоряли за доволі нуднуваті тексти, але фірмові триплети «Migos-флоу» наче змушують тіло рухатись у відповідь музиці. Попри те, що хлопці зазвичай не витрачають на написання слів більш ніж півгодини, «Stir Fry», «Gang Gang» та «White Sand» значно цікавіші, ніж просто матюки під крутезну мелодію.

N.E.R.D, «No One Ever Really Dies»

Дата виходу: 15 грудня 2017
Жанр: хіп-хоп

Назва п’ятого альбому N.E.R.D є розшифруванням назви самого гурту й ніби пояснює тривале семирічне мовчання колективу – слухайте, банда Фаррелла досі жива і, як завжди, в трендах. Окрім самого гурту, в записі деяких пісень взяли участь Ед Ширан, Ріанна й Кендрік Ламар – чудова компанія для хітового альбому.

Вартий уваги й кліп на спільну з Ф’ючером пісню «1000» – компіляція уривків із жорстоких відео, філософського монологу та специфічного жіночого танцю. Усе, що відбувається візуально, звучить і в самій пісні, і в усіх піснях в альбомі: енергія, крики й спалахи вогню густо приправлені ритмами з 80-х.

Fall Out Boy, «Mania»

Дата виходу: 19 січня 2018
Жанр: поп-рок/електропоп

Сьомий альбом американського рок-гурту – легкий та класичний панк із чудовою ненав’язливою філософською лірикою. Музиканти б’ють відразу по всіх можливих цільових аудиторіях: на альбомі можна знайти пісні для емо-гостей із середини нульових, для трохи розчарованих життям, ну, і для християн.

Інколи елементи дитинства краще там і залишати – послухайте альбом та вирішуйте, що робити з новою платівкою колись майже культових FOB.

Submotion Orchestra, «Kites»

Дата виходу: 8 березня 2018
Жанр: електроніка

Альбом-підсніжник із Великої Британії – суміш спокійного жіночого вокалу, джазу, басів і клубного ритму. Сама по собі делікатна музика з додаванням класичних інструментів стає майже невагомою, як у «Kites», наприклад. Бекграундне звучання дитячого співу також додає кольорів: створює в голові щось дуже ельфійське й весняне.

Хоча альбом вийшов уже в березні, не внести його до добірки ми не змогли: саме під таку ніжну музику приємно починати перші теплі дні нової весни.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus