Що приховує ваше тіло: виявлено понад 100 нових хімічних речовин у людських організмах

Хімічні речовини

Вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско розробили новий спосіб виявлення хімічних речовин у людському організмі. Під час дослідження виявлено понад 100 різних хімічних сполук, серед яких півсотні раніше невідомих.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Сikavosti», вчені проводили дослідження на визначення концентрації різних сполук у вагітних жінок, аналізуючи материнську та пуповинну кров. У крові було виявлено 109 унікальних хімічних речовин, половина з них ніколи раніше не фігурувала в повідомленнях, а 42 речовини були позначені як «загадкові», оскільки їх джерела походження залишаються невідомими.

«Можливо ці речовини присутні в людському організмі вже давно, але тільки зараз технології дозволяють їх ідентифікувати. Тривожним є те, що ми продовжуємо виявляти, як деякі речовини передаються від матері до дитини, що свідчить про можливість наявності деяких хімікатів у нашому середовищі, які перейшли через покоління»,

– пояснила одна з авторів дослідження.

Багато із виявлених сполук можуть бути пов’язані з продуктами, такими як фармацевтика, косметика, антипірени та пестициди. Проте деякі з них залишаються невідомими, наприклад, сполука LL-D-253alpha, про яку майже нічого не відомо щодо її застосування в промисловості. Дослідники висловлюють обурення відносно недостатньої інформації про джерела та використання хімічних речовин. Вони закликають виробників більш відкрито надавати дані про свою продукцію для аналізу їхнього впливу на здоров’я. У дослідженні не зазначається про потенційні шкоди від цих хімічних речовин, але вчені наголошують на необхідності створення адекватного законодавства щодо нормативного контролю за використанням хімічних сполук та необхідності встановлення аналітичних стандартів.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про несподівані результати дослідження: що робить власників собак такими особливими.

Подорожі в глибини суспільних та культурних аспектів життя, щоб допомогти краще зрозуміти та обговорити важливі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *