Site icon STUDWay

Що подивитися у Мальме під час Євробачення-2024: головні пам’ятки та найкращі місця для туристів

Мальме

Мальме. Фото - zvuk.com.

У Швеції 7 травня розпочнеться найочікуваніший пісенний конкурс Європи – Євробачення, яке збере фанатів з усього світу в Мальме. Це третє за розміром місто країни, виступає важливим вузлом, який об’єднує Швецію та Скандинавію з іншими європейськими регіонами. Крім славетного пісенного шоу, місто пропонує ряд цікавих пам’яток для туристів, про яке ми вам розповімо далі.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «OBOZ.UA», перебуваючи у шведському місті Мальме варто подивитись такі пам’ятки:

Найвищий будинок Скандинавії – Turning Torso – вражає своїми 190 метрами висоти. Ця архітектурна перлина міста є творінням Сантьяго Калатрави та має назву «Закручений торс».

Turning Torso. Фото – emap.com.

Музей огидної їжі пропонує огляд більш ніж 80 дивакуватих страв з усього світу, викликаючи роздуми про правильне прийняття їжі.

Музей огидної їжі. Фото – 1plus1.

Мальме славиться мережею каналів, які можна дослідити під час екскурсії на човні.

Канали Мальми. Фото – wikimedia.org.

Замок Мальмехус, побудований у XVI столітті, історично був одним з головних оборонних укріплень Данії, коли місто входило до її складу. Сьогодні він – культурна пам’ятка міста з кількома музеями всередині.

Замок Мальмехус. Фото – planetofhotels.com.

Старе кладовище, освячене у 1822 році, стало не тільки місцем відпочинку, але і цікавим історичним місцем.

Старе кладовище. Фото – obozrevatel.com.

Церква Св. Петра – найдавніша будівля Мальме, що сягає XIV століття. Хоча деякі фрески знищені, церква все ще залишається дивовижною.

Церква Св. Петра. Фото – wikimedia.org.

Ересуннський міст, який з’єднує Швецію з Данією, є символом сполучення країн. Проїзд мостом-тунелем є платним, але він вартий своїх 55 євро за унікальний досвід.

Ересуннський міст. Фото – pizzatravel.com.ua.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про секрети безпечних подорожей: що приховують ковдри на літаках.

Exit mobile version