Шерон Стоун: реінкарнація, втрачені мільйони та жахливі наслідки інсульту

Шерон Стоун

Відом акторка Шерон Стоун щиро поділилася з публікою неймовірною історією про свій досвід реінкарнації та жахливі наслідки інсульту, який вона перенесла у 2001 році.

Як повідомляє STUDway із посиланням на «Мета», крововилив у мозок не лише загрожував життю зірки, але й мав жахливі фінансові наслідки.

«Завдяки успіхам я заощадила 18 млн дол. Але коли я перевірила банківський рахунок, він був порожній. Мій холодильник, телефон – все було записано на чужі імена. У мене не було жодної копійки»,

– згадує Стоун.

Акторка підозрює, що в той час, коли вона була у лікарні «люди скористалися» її безпорадним станом. Інсульт не лише спустошив фінанси Стоун, але й кардинально змінив роботу її мозку та світогляд.

«Буддійський монах сказав, що я реінкарнувалася в своє ж тіло. Це був досвід смерті, а потім мене повернули назад. У мене був крововилив в мозок дев’ять днів, тому його виштовхнуло на передню частину обличчя. Він не знаходився у голові там, де був раніше»,

– розповіла акторка.

Наслідки інсульту торкнулися нюху, зору, здатності читати та писати Стоун.

«Речі переді мною розпливалися, я бачила кольорові візерунки»,

– згадує вона.

Наразі акторка намагається жити далі, відпустивши минуле з його втратами та жахами.

«Я вирішила йти далі й жити тут і зараз»,

– додала Стоун.

Історія Шерон Стоун – це не лише свідчення неймовірної стійкості та сили духу, але й нагадування про те, як важливо цінувати кожен момент життя.

Нагадаємо, раніше Шерон Стоун зізналася, що участь у фільмі «Казино» відіграла фатальну роль у її кар’єрі.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *