Шалений розпродаж: що можна купити на інтернет-форумах

shopping

Зброя, люди, наркотики й документи. Пакет потрібен?

Якби Драко Мелфой мав доступ до мережі, то шукав би щезальну шафу не в «Борджин і Беркс», а на OLX. Ми живемо в реальному світі, де ельфа-домовика не купити навіть у даркнеті, проте можна придбати купу інших корисних і потрібних речей. Від деяких мурашки по тілу.

Документи

Раніше люди купували дипломи й права в метро: шукали знайомих, які можуть допомогти, домовлялися про зустріч, а потім обмінювали гроші на потрібні карточки. Наразі задля цього не потрібно навіть виходити з дому: в мережі є ціла купа тематичних форумів і сайтів. Придбати можна все: від дипломів про вищу освіту до прав і свідоцтв про народження. Інколи вносять зміни до справжніх, інколи створюють цілком нові, та в усякому разі навіть мінімальні зміни є незаконними.

image1За даними пошуку Google, за останній рік українців більше цікавила купівля паспортів та прав, ніж атестатів і громадянств. Утім, популярними досі залишаються «свідоцтва», що підтверджують розряди для робітничих спеціальностей.

Зовсім інший рівень – громадянство ЄС. На форумах можна знайти об’яви, що пропонують допомогу в підготовці документів та формальностей. Інші ж гарантують отримання самого громадянства за чималеньку суму. Принцип простий: більше платиш – швидше одержуєш позитивний результат.

Реклама

Хакерські послуги

Пам’ятаєте часи, коли ревниві люди намагалися залізти на сторінки своїх партнерів у «ВКонтакті», щоб почитати листування? Хоча тема безпеки в інтернеті останнім часом досить актуальна, знайти «хакера» для подібного завдання досить легко. Розцінки в них різні: усе залежить від конкретної проблеми. Обіцяють швидкість, надійність і високу якість.

Наркотики

image10За даними МОЗ, найчастішою причиною смертності через психоактивні речовини є випадкове отруєння.

У багатьох містах України креативні наркоторговці розміщують рекламу онлайн-магазинів з продажу наркотиків на стінах: таких написів помітно побільшало, а стратегії просування змінюються й покращуються.

Перші кілька сторінок за запитом «купити наркотики, Україна» – тематичні статті й новини з медіа. Уже на третій сторінці вдалося знайти сайт, який пропонує товари на будь-який смак із «доставкою»: за годину у великих містах України, за добу «Новою поштою».

Недарма одна студентка-наркодилерка розповідала, що складніше купити книгу, ніж наркотики.

Зброя

Вибір товарів для самооборони досить великий. Найлегше й найдешевше купити газовий балончик або електрошокер.

Дістати вогнепальну зброю без спеціального дозволу досить важко. Проте можна спробувати виробити її самостійно або за допомогою людей, які зроблять усе «під ключ».

Люди

image17У 2005 році англомовне онлайн-видання The Register опублікувало статтю про некоректне використання сайтом eBay ключових слів. На щастя, за посиланням «African Slaves for Sale» можна було знайти лише кілька книжок та африканських предметів.

Хочеться вірити, що сайти з продажу дітей у рабство – такий самий фейк. На жаль, виглядають вони досить правдоподібно. Місія одного з них – покращити економіку й зменшити перенаселення. Компанія пропонує жителям бідних країн продавати дітей у спеціальні табори. Там вони матимуть щасливе дитинство й роботу на виробництві. Люди з усього світу можуть користуватись дешевою дитячою працею задля розвитку свого бізнесу.

За останніми даними від UNICEF, одна дитина із чотирьох у малорозвинених країнах перебуває в сучасному рабстві.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus