Кохайтеся, чорноброві, та не поруч з відділком

sex5

Що тобі буде за секс у парку або в аудиторії

Кажуть, що «в Радянському Союзі сексу не було». Хай так, але на території сучасної «Київгуми», яка до цього називалася «Красный резинщик», виготовляли презервативи. Згідно з непідтвердженими даними, до середини 80-х років у СРСР щорічно випускали приблизно 200 мільйонів одиниць контрацептивів – точно не на експорт, тож секс усе-таки був, на відміну від сексуальної просвіти.

Сучасна шкільна програма не дуже готує учнів до дорослих стосунків: молоді люди знайомляться з темою не під час уроків сексуальної освіти, а на тематичних інтернет-сайтах з безкоштовним доступом або спілкуючись із друзями й батьками.

Окрім відсутності знань, юні закохані часто стикаються з іще однією проблемою: є бажання, а ось місця нема. Важко ставити експерименти, поки бабуся на кухні смажить котлети, а секс на вулиці асоціюється із чимось незаконним та небезпечним. Та чи є так насправді?

Таке солодке хуліганство

Студент 6 курсу юридичного факультету Юрій Татач розповів: «Секс у громадському місці можна кваліфікувати як хуліганство за статтею 296 ККУ. Якщо класифікувати це як групове порушення громадського порядку, то такі дії караються штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на термін до 6 місяців. За наявності обтяжувальних обставин можливе навіть позбавлення волі до 4 років». За словами Юрія, громадським слід вважати будь-яке місце, яке не є приватною власністю і в якому є люди. Ну, добре, що хоч групове порушення, а не пер-со-наль-не.

sex (1)Перечитавши Кримінальний кодекс України, я не знайшла конкретного параграфа щодо заборони сексу в громадських місцях. Це не означає, що варто кохатися поблизу дитячих майданчиків і на зупинках громадського транспорту, але й історія про чотирирічне ув’язнення за секс в умовному лісі виглядає не дуже переконливою.

Реклама

Мама ама кримінал

Я поспілкувалася зі студентами, щоб дізнатися, як молодь ставиться до сексу в громадських місцях і чи вважає такий ризик виправданим. Виявилося, що ставиться непогано, принаймні та її частина, з якою я спілкувалася. Вдалося навіть створити своєрідну «дорожню карту» для тих, хто лише хоче спробувати щось нове.

Затишні університетські аудиторії

22-річній Яні дуже «хотілося б спробувати, як воно – зайнятися сексом у навчальному залі, але дуже страшно, що впіймають на гарячому».

Я відразу уявила себе на місці викладача, який зловив студентів у навчальній аудиторії чи на викладацькій кафедрі. Виглядає екстремально, але не так уже й страшно: мені ще не траплялись випадки, коли студентів відраховували з універу за секс за межами власного ліжка.

Великий попкорн і презервативи, будь ласка

Парочки, які займаються сексом у кінотеатрах, завжди викликали в мене живий інтерес: крісла в залі не дуже нагадують зручні місця для сексу. 25-річний Олег доповідає: «Хоча це досить одноманітно в спектрі варіацій поз, але інколи цікаво: це можливість урізноманітнити сексуальне життя».

sex3

На наступній зупините?

Нещодавно в соцмережах з’явилося фото парочки, яка займалася сексом у маршрутці. Коментарі були різні: хтось поставився до закоханих зі співчуттям, інші ж відкрито засуджували. Тепер цікаво, чи знайдуться волонтери, щоб перетворити вагони Київського метрополітену на місце народження нової сексуальної революції.

Ти моя турбулентність

Нещодавно спілкувалася зі знайомою стюардесою, яка у свій перший робочий день визволяла з туалету в літаку парочку: під час сексу в них заклинило двері. Як відреагувала Аліна? Ідеально: «Ну, а що можу їм сказати, якщо це дорослі люди віком навіть старші за мене? Звичайно, незручно було, але в кожного з нас є друга половинка, тому цих людей зрозуміти не важко».

Довіряй, але перевіряй

Одного разу я вирішила вгамувати свою цікавість і зайти до секс-шопу після універу. У відділі костюмів, придивляючись щось для себе, почула якісь дивні звуки. Заглянувши через кілька прилавків, побачила парочку, яка займалась сексом прямо на підлозі магазину. Хоча я й стала випадковим свідком чужого сексу, але до поліції телефонувати не захотілося: нехай молоді розважаються.

Кохайтеся

Здається, ми всі стали трохи толерантнішими й відкритішими. Звичайно, існують норми поведінки й здорового глузду, які не дозволяють кохатися на транспортних зупинках або поряд з вікнами шкільних класів. Але якщо ви можете займатись сексом, не заважаючи іншим людям і не порушуючи їхнього особистого простору, то чому б і не відкрити для себе щось нове?

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus