Сервіси для створення ідеального резюме

Пошук роботи – завдання не з легких, особливо коли це стосується першого працевлаштування. Як зробити так, аби саме ваше резюме привернуло увагу роботодавця, коли досвіду роботи ще немає, а емблема на вашому дипломі не Гарвардська? Оформіть CV оригінально! Це може і не стане ключем до успіху, але точно виділить вас на фоні інших. Ми провели невелике дослідження та склали список безкоштовних і найбільш зручних онлайн-сервісів для створення яскравих і нетипових резюме.

Easelly

скрінІдеальний ресурс для реалізації своїх візуальних ідей. У вас є змога скористатися готовими шаблонами чи створити резюме з нуля. Можна використовувати окремі елементи та змінювати їх на власний смак.

Реклама

Kickresume

скрінЛегка в користуванні онлайн-програма, що відкриває доступ до десятків шаблонів. Її особливість у тому, що є змога проконсультуватися з редакторами сайту. Вони не лише виправлять граматичні помилки, а й перевірять порядок слів і читабельність написаного вами тексту загалом.

Kinzaa

скрінСервіс допомагає візуально відобразити кар’єрні досягнення. Завдяки чіткому інтерфейсу на створення інфографіки вам знадобляться лічені хвилини. Ця програма сподобається любителям «класики»: мінімум картинок/значків/іконок – максимум інформації.

Pathbrite

скрінОрієнтований здебільшого на тих, хто вперше шукає роботу. Сервіс дозволяє розповісти про свої вміння у формі колажу, який постійно можна оновлювати. Є функція створення власної сторінки, де доступна можливість публікувати грамоти і сертифікати про проходження онлайн-курсів, фото, приклади робіт тощо.

РictoCV

скрінЧудовий конструктор резюме на основі шаблонів, що розповідатиме про ваш кар’єрний шлях, неначе про історію з життя. Завдяки низці функцій у вас буде змога продемонструвати свою креативність, а також довести, що саме ви – ідеальний кандидат на посаду. До речі, до резюме можете додати QRP-код.

ResumUP

скрінНа сайті є змога оформити резюме, обравши шаблон із колекції, що постійно оновлюється. Можна навіть зробити його інтерактивним! Аби створити цікаве CV, достатньо завантажити відомості про себе – програма зробить усе замість вас. Зручна функція цього ресурсу – це інтеграція з профілями у соцмережах ВКонтакте і Facebook.

Re.vu

скрінОнлайн-сервіс для створення резюме та візуалізації ваших кар’єрних досягнень за допомогою графічних елементів. Особливо зручним він буде для тих, у кого є профіль у LinkedIn, адже дані автоматично продублюються на цей сайт. Попри велику кількість шаблонів, є змога змінювати багато налаштувань, тож резюме точно буде персональним. Основний акцент – на біографічні дані користувача та досвід роботи. Можна також зазначити вподобання, улюблені цитати тощо.

Vizualize Me

скрінПрограма в режимі онлайн, яка допоможе перетворити ваше резюме на цікаву інфографіку. Ресурс пропонує шаблони, а також функцію синхронізації кар’єрних даних із профілю у LinkedIn. Так, сайт сам збере всю необхідну інформацію та оформить її як інфографіку.

VisualCV

скрінОригінальні шаблони допоможуть швидко створити резюме, яке яскраво вирізнятиметься з-поміж інших. Цей сервіс допоможе розробити власний веб-сайт для розміщення необхідної інформації (однак зберігати створені файли можна також у форматі PDF).

CVmaker

скрінОнлайн-резюме й інфографіка – чудове доповнення до класичного формату резюме, яке часто хочуть бачити роботодавці. Так, на сайті CVmaker є шість безкоштовних шаблонів. Тут усе строго і традиційно, а отриманий документ можна зберігати у трьох форматах: PDF, HTML і txt.

Карта таланта

скрінРосійськомовний сервіс для створення кар’єрної інфографіки. Він складається з кількох інтерактивних блоків, що містять інформацію про вашу особистість, кар’єрні досягнення, навички, а також систему цінностей, на що неабияк звертають сьогодні увагу роботодавці.

Зображення: скріншоти перелічених сайтів, соцмережі.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus