Середня освіта за кордоном: безпека, технології, інновації

CATS College Canterbury

Хто не мріяв навчатися в приватній школі Британії чи США? Сучасні класні кімнати, комфортні гуртожитки і можливість самостійно обирати предмети: від кіберспорту до курсу про інвестиції.

Разом з освітнім агентством BN Education Group ми склали для тебе покрокову інструкцію, яка допоможе стати учнем середньої школи в Англії, Швейцарії чи США!

Крок 1. Обрати країну

Щоб обрати країну, у якій навчання буде комфортним та ефективним, варто зважати на свої особисті вподобання, спосіб мислення і стиль життя.

За статистикою BN Education Group, у рейтингу країн, які українці найчастіше обирають для здобуття середньої освіти, у лідерах США, Велика Британія і Швейцарія.

США. Щороку Америка витрачає близько $600 млрд. на освіту. Це технологічно розвинута країна, яка дозволяє успішно поєднувати теоретичні знання із практикою. У навчанні викладачі орієнтуються на професії майбутнього, заохочують учнів свідомо користуватися новітніми технологіями і вивчати комп’ютерні науки.  

Велика Британія. Країна постійно розвивається у сфері освітньої індустрії, проте в учнів можуть виникнути проблеми із працевлаштуванням після закінчення навчання. Щоб отримати практику в Британії, потрібно бути на крок вище за своїх однолітків, адже конкуренція серед іноземних студентів велика.

Швейцарія. Красива, спокійна і безпечна країна. Середня освіта тут одна з найкращих у Європі. Залежно від регіону, навчання в школах проводять французькою, німецькою чи італійською мовами. У деяких школах також можна навчатися англійською. 

Крок 2. Розставити пріоритети

Переїзд до іншої країни – це відповідальний крок, тому важливо правильно оцінити власні можливості. BN Education Group розповіли про американську технологію тестування, яка допомагає зрозуміти схильності та вподобання підлітків. Цю методику використовують найбільші американські компанії, відбираючи кандидатів на роботу. Основна мета такого тестування – обрати країну і школу, де учень/учениця зможуть найкраще проявити себе, зважаючи на свої здібності й таланти.

img1 (1)

Крок 3. Психологічна підготовка

Психологи вважають, що визначальним періодом становлення особистості є 12 років. Саме в цей час підліток починає зараховувати себе до світу дорослих, вчиться самостійно приймати рішення, формує свої інтереси і вподобання. Тому 12-13 років – це найкращий час почати навчання за кордоном. 

Важливим є також питання безпеки, адже нова країна, нові люди – це виклик не лише для учнів, але й для батьків. Коли йдеться про захист дітей, кожна школа має свої правила. Наприклад, в американських пансіонах відкритого типу не завжди можна простежити, де перебуває учень, тому тут часто практикують використання GPS. Також на дверях є сенсори, які відстежують їхнє відчинення і зачинення у нічний час.

Крок 4. Дістатися до місця призначення

Часто батьки не хочуть відпускати дітей у самостійну подорож до чужої країни. Тут є два можливі варіанти. Перший – скористатися послугою авіакомпанії UM, коли стюардеса бере на себе відповідальність за дитину, стежить за нею під час польоту і передає представнику школи після прибуття. Або ж підписати контракт з освітнім агентством. Його співробітник (-ця) не лише супроводжує учня, але й допомагає з поселенням, ознайомлює із правилами школи.

Крок 5. Підготуватися до професії майбутнього

У найкращих школах світу учнів готують до кар’єрного ринку майбутнього з перших днів навчання. У США, наприклад, школярі з першого класу вивчають робототехніку, кожен охочий може долучитися до клубу NASA чи UNICEF, записатися на курси з глобалізації, інвестицій чи персонального брендингу. Існують навіть віртуальні дебати, переможці яких можуть виступити з доповіддю в ООН. У школах також викладають кіберспорт, вчать медитувати і правильно розвантажувати свій навчальний день.

Навчання в іншій країні – це неймовірний досвід і перевірка на відповідальність і самостійність. Не кожен може дозволити собі здобувати освіту за кордоном, але якщо є такий шанс, то варто спробувати і не підвести тих, хто дав вам таку можливість.

Більше про середню освіту за кордоном читай у BN Education Group.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus