Site icon STUDWay

Сенсаційне зізнання Сільвестра Сталлоне: сім операцій та металевий штифт у шиї після зйомок фільму «Нестримні»

Сільвестр Сталлоне

Сільвестр Сталлоне. Фото - playground.ru.

77-річний голлівудський актор розповів про труднощі, пов’язані з сімома серйозними операціями та переломом шиї під час роботи над фільмом «Нестримні». Зірка бойовиків припустився помилки, виконуючи самостійно небезпечні трюки під час знімання фільму.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Daily Mail», фільм «Нестримні» став надзвичайно успішним, але ці успіхи супроводжувались серйозними наслідками для Сталлоне.

«Я режисував «Нестримних» та як ідіот виконував усі трюки сам. В пам’яті один удар, і… Все. Від «Нестримних» я так і не зміг оговтатись. Фізично я вже ніколи не буду колишнім. Тепер я всіх попереджаю: не робіть трюки самостійно»,

– розповів Сильвестр.

Дружина кінозірки розкрила, що Сталлоне не бажав, щоб громадськість дізналася про його травми. Він намагався приховати біль та вдавав, ніби нічого страшного не трапилося. Його обстежили після травми та встановили металевий штифт у шию. Крім того, було проведено 7 операцій для розв’язання проблеми з вивихом плеча.

На жаль, це не перший випадок, коли знімальний майданчик призводить до серйозних травм для Сталлоне. Його донька розповіла, що ще з дитинства бачила свого батька в лікарні після кожного знімального дня.

«Мій тато страждав від болю, і важко було дивитись, як він переживає ще одну болючу операцію»,

– додала донька Софія.

Exit mobile version