Секс-іграшки: які бувають та як обрати

gwen-mamanoleas-N2ZsTxVBIN4-unsplash

Як показують дослідження, секс-іграшки – це, в першу чергу, можливість краще пізнати свого партнера і себе. Через брак сексуальної освіти, в Україні не прийнято розповідати, як правильно вибирати та використовувати секс-іграшки.
Ми вирішили поспілкуватися про це з психо-сексологом та власницею магазину секс-іграшок Ярою Плотниковою.

На що звернути увагу при виборі секс-іграшки

Бренд. Купувати секс-іграшки краще у перевірених брендів, адже вони мають сертифіковану продукцію і цінують свою репутацію.

Матеріал. Обов’язковим для всіх секс-іграшок є якісний матеріал, наприклад, медичний силікон. Матеріали на зразок хутра, блискіток не підійдуть.

Завдання. Наступний крок у виборі секс-іграшки – зрозуміти для чого вона тобі: як плануєш використовувати, що хотів(ла) би спробувати, будеш використовувати цю іграшку в парі, або ж самостійно.

Врахуй також і свою чутливість до стимуляцій, адже є іграшки з різною потужністю вібрації.

До вибору дівчини буде більше запитань, бо визначитися потрібно також із видом стимуляції: зовнішньої, внутрішньої, або ж внутрішньо-зовнішньої.

Ціна. У випадку із секс-іграшками дорожче – означає краще. Дешева іграшка не може бути якісною. Якщо ціна занадто низька, відповідно іграшка навряд сертифікована, а отже може бути небезпечною для здоров’я. Окрім того, кошти за неї тобі не повернуть, якщо станеться якась неполадка.

Варто також пам’ятати, що навіть купівля найдорожчої іграшки не гарантує того, що вона ідеально підійде саме тобі.

Технічні деталі. Краще брати іграшку не з батарейками, а з акумулятором. Її можна перезаряджати, до того ж вона буде водонепроникна.Коробка з іграшкою повинна бути надійно запакована, без пошкоджень.

Лубрикант. Він забезпечить комфортне і безпечне використання іграшок: додасть вологи та зменшить тертя. Важливо слідкувати за терміном дії.

dainis-graveris-ju8AM-S-7eo-unsplash

Реклама

Як вибрати першу іграшку

Коли обиратимеш іграшку вперше, підготуйся, що тобі доведеться відповідати на безліч запитань консультанта. Це нормально, бо підбір секс-іграшки є дуже індивідуальним. Якщо ж запитаннями в магазині тебе не діймають, сигнал тривожний – краще змінити продавця, або й магазин.

Важливо, що навіть досвідчений консультант не дасть 100% гарантії, що куплена іграшка тобі підійде – це можна зрозуміти лише на практиці.

Перші іграшки

Для чоловіків вперше підійдуть мастурбатори – просто рельєфи або з додатковою вібрацією, чи повітряними хвилями.

Щодо жінок, то більшість потребують стимуляції головки клітора для досягнення оргазму. Тому спершу краще брати вакуумну іграшку для зовнішньої стимуляції (вакуумний стимулятор).

Також часто обирають вібратори-кролики. Вони можуть давати зовнішню стимуляцію, а можуть одночасно стимулювати клітор. Подвійна стимуляція – подвійне задоволення. Проте для партнерського сексу така іграшка використовується рідко.

Першою іграшкою для пари може бути стимулятор Satisfyer Partner, або ерекційне кільце з відростком. Останнє надсилає вібрації, допомагає продовжити процес і отримати задоволення від зовнішньої стимуляції. Можна обрати також парні вібратори, але орієнтуватися варто на розмір.

Універсальної секс-іграшки немає, адже усі мають різні бажання і різні бар’єри чутливості. Кожну іграшку можна використовувати по-різному і підлаштовувати під власні потреби.

Як правильно використовувати секс-іграшки

Перед та після використання секс-іграшку треба обов’язково протерти дезінфектором або вимити м’яким милом. Коли іграшка висохне, її потрібно покласти у спеціальний мішечок для зберігання, а вже тоді у шафу.

Навіть за правильного зберігання іграшки з неякісних матеріалів будуть сприятливим середовищем для розвитку бактерій і можуть бути шкідливими для здоров’я. Тому варто брати іграшки тільки з якісного медичного силікону.

Ще одне правило: одна іграшка – для однієї людини. Адже разом із іграшкою можна позичити захворювання, які передаються статевим шляхом. Якщо іграшки використовуються у груповому сексі, то на них потрібно одягати презерватив.

Читай більше: Сексуальна освіта в Україні: що до чого і для чого?

Обмеження та заборони у використанні

Заборона використання секс-іграшок може бути пов’язана із проблемами зі здоров’ям, або забороною лікарів займатися сексом.

Окремі правила стосуються використання анальних іграшок. У всіх анальних іграшок є стопери – обмежувачі. Вони не дозволяють іграшці зайти занадто далеко. Жодну анальну іграшку не можна використовувати без стопера. Інакше після ігор доведеться піти до проктолога.

Також варто пам’ятати, що одна і та ж іграшка не використовується одразу вагінально і анально. Ці мікрофлори між собою різні і змішувати їх не можна.

Читай більше: Сексуальна овіта та де її знайти: сайти, блоги, додатки, серіали.

Де придбати іграшки онлайн і офлайн

Яра Плотникова веде блог сексуальної освіти і є засновницею та власницею магазину Not just sex, де можна придбати все необхідне. Вона особисто може допомогти обрати якісну іграшку, яка не валятиметься у тебе на полиці, а приноситиме задоволення. В магазині також можна знайти аксесуари і косметику для сексу.

Щодо магазинів офлайн, то їх у Києві є безліч – головне, аби продукція була якісна. Ще один важливий момент – знайти людину, яка допоможе тобі з вибором.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus