Секрети роботи з зірками: що розповів колишній охоронець Джолі та Пітта

Анджеліна Джолі та Бред Пітт

Марк «Біллі» Біллінгем, колишній охоронець Бреда Пітта та Анджеліни Джолі, розповів про свій досвід співпраці з голлівудськими зірками до їхнього розлучення у 2016 році.

За даними STUDway із посиланням на «Hello», Біллінгем працював з подружжям понад півтора року. Ексохоронець, який раніше служив сержантом повітряної служби та інструктором спецназу, зауважує «дивовижні відносини» з Джолі та Піттом. Він охарактеризував їх як «фантастичних людей» і розповів, що вчився від них так само, як і вони від нього.

«Спостерігаючи за їхньою роботою, я дізнався про їхню трудову етику та бездоганний таймінг. Вони просто нормальні люди. Очевидно, що вони дуже відомі та завжди в центрі уваги, але вони такі ж приземлені, як і ми»,

– ділиться Біллінгем.

Найбільший урок, який він здобув від Джолі та Пітта – це їхня «трудова етика».

«Їхній графік був феноменальним. Вони завжди знаходили час для одне одного, своїх дітей, роботи та благодійності та це було для них звичайним. Я був вражений, спостерігаючи за ними і вони ніколи, ніколи не робили помилок, жоден з них»,

– підкреслює Біллінгем.

Ексохоронець також описав акторський дует як «справжніх людей», які «просто сміються та жартують».

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що адвокати Анджеліни Джолі: Бред Пітт знущався над нею фізично задовго до інциденту на літаку.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *