Site icon STUDWay

Секрети ідеальних фото: вам не знадобиться фотоапарат або досвід

Фото - 24tv.ua.

Фотографія людей у їхньому повсякденному житті може бути захопливою, навіть якщо у вас немає професійної камери – лише смартфон. Якщо ви шукаєте практичні поради для зйомки звичайних аматорських фото, то пропнуємо вам кілька ключових.

Як повідомляє «STUDway» з посиланням на «Суспільне. Новини», цікаві кадри можна зробити на смартфоні, якщо урахувати наступні аспекти:

Вертикальне чи горизонтальне фото?

Вибір між вертикальним та горизонтальним форматом залежить від бажаного результату. Якщо фото призначене для соцмереж, враховуйте його подальше використання в сторіз або стрічці. Для пейзажів горизонтальне кадрування частіше виглядає більш ефектно. При портретах краще використовувати вертикальний формат.

Композиція

Практикуйте лаконічні кадри, де акцент родиться саме на людині, обираючи спокійні кольори навколо. Але в окремих випадках можна погратися з контрастом кольорів, створивши цікаві ефекти, зокрема при поєднанні червоного та зеленого.

Розташування у кадрі

Експериментуйте з позицією людини – не обов’язково вона повинная бути у центрі. Змістіть людину впрабо або в ліво, щоб зробити знімок більш динамічним. Забезпечте достатній простір між головою і верхнім краєм фото.

Кадрування по фігурі

Визначте, чи потрібно захоплювати фігуру в повний зріст або достатньо буде зняти її вище пояса. Важливо уникати обрізання суглобів. Також забезпечте, щоб голова не буда обрізаною в кадрі.

Освітлення в приміщенні

Уникайте різких тіней на обличчі. Якщо можливо, розташуйте людину так, щоб світло не сліпило і тіні були м’якими.

Використання спалаху

Спалах використовується за слабкого освітлення. Якщо світло добре, краще знімати без нього.

З цими порадами ви зможете створити чудові фотографії, навіть користуючись лише смартфоном. Варто експериментувати та вдосконалювати свої навички!

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як обрати хобі до душі: ідеї для нового захоплення.

Exit mobile version