31 сайт для (майбутніх) підприємців

робоче місце

Мрієш побудувати прибутковий бізнес чи розбагатіти за рахунок свого шаленого проекту? Для цього знадобиться не тільки талант і крихта вдачі, але й певні знання зі сфери, у якій збираєшся досягнути успіху. Пропонуємо сайти, які стануть вірним другом кожного підприємця!

1. ForEntrepreneurs

Це блог підприємця Девіда Скока, що заснував три компанії і став венчурним партнером Matrix Partners – фірми, що допомагає молодим талантам створювати власні підприємства. Серед тем блогу: різноманітні бізнес-моделі, започаткування власного стартапу і способи досягти успіху (наприклад, за допомогою вірусного маркетингу).

Реклама

2. Caseology

Російськомовний ресурс для тих, хто полюбляє навчатися на практиці. На сайті зібрані реальні бізнес-кейси: ти матимеш змогу розібратися у проблемі, запропонувати рішення та спостерігати за результатами. Крім цього, можна ознайомитися з корисними інсайдами від інших користувачів – наприклад, як отримати гідний стартовий капітал.

3. OneVest

Якщо ти хочеш зібрати гроші на втілення проекту, краудфандинг – один із найкращих варіантів. Сайт OneVest дозволяє підприємцям не тільки знайти фінанси, але й побудувати міцну команду для подальшої роботи. Також портал зацікавить інвесторів: вони можуть як вкласти кошти, так і стати радниками для підприємців-початківців.

4. КУБ – Країна успішного бізнесу

Національний веб-сайт, місія якого – відновити економіку України завдяки розвитку малого бізнесу та підприємництва. Інвестори можуть знайти привабливі проекти, стартапери матимуть змогу долучитися до ІнКУБатора, який допоможе розвинути цікаву робочу ідею.

5. AngelList

Девіз сайту – Where the world meets startups. Тут можна вкласти кошти, займатися краудфандингом, стати членом команди певного стартапу чи знайти працівників, які допоможуть втілити твою ідею.

робоче місце 4

6. «Фабрика манимейкеров»

Портал, де зібрано багато теоретичної інформації – до прикладу, ідеї для бізнесу та різноманітні бізнес-плани.

7. Chic Ceo

Сайт, розроблений спеціально для жінок-СEO (Chief Executive Officer, або головний виконавчий директор). Творці порталу вірять, що прекрасна стать повинна знати якомога більше про бізнес, а тому зібрали багато теоретичного і доступного матеріалу.

8. «Частный предприниматель»

Портал підприємців України: тут публікують актуальні новини, цікаву інформацію (наприклад, що робити, якщо замовник не хоче платити) та аналітичні матеріали.

9. AllBusiness

Блог, що цілком та повністю присвячений бізнесу. Він зручно розбитий на тематики: продажі та маркетинг, фінанси, технології, тому ти без проблем знайдеш відповідь на будь-яке запитання. Також тут розміщена доволі широка база різноманітних ресурсів – від електронних книг до слайд-шоу.

10. 1991 Open Data Incubator

Ідеальне місце для людей із цікавими ідеями! 1991 – це стартап-інкубатор на основі відкритих державних даних. Що це означає? Якщо ти, до прикладу, хочеш створити інтерактивний графік київського метро, тобі точно знадобиться інформація про розклад руху поїздів. Це і є відкриті дані.

Крім цього, участь у стартап-інкубаторі дає менторську та державну програму, інвестиції та багато іншого корисного і приємного. І досі не віриш? Почитай інтерв’ю із засновником Денисом Гурським.

костюм

11. Forté Foundation

Сайт фонду Forté Foundation, неприбуткового консорціуму провідних компаній та топових бізнес-шкіл. Їхня мета – залучити якомога більше жінок до бізнесу завдяки доступу до якісної освіти, можливостей та шансу бути членом спільноти однодумців.

12. «Бизнес в блоге»

Російськомовний блог, автор якого збирає бізнес-ідеї з усього світу. Сайт розбитий на численні рубрики, серед яких є бізнес-інтерв’ю, бізнес-книги, Інтернет-бізнес.

13. A Smart Bear

Блог Джейсона Кохена, засновника WP Engine (компанії, що пропонує широкий спектр послуг для користувачів WordPress) та Smart Bear Software (компанії-виробника програмного забезпечення). Тут можна знайти цінні поради, які стосуються стартапів, маркетингу та ІТ-сфери.

14. Український союз промисловців і підприємців

Важливий ресурс для кожного, хто збирається будувати свій бізнес в Україні. Це найбільше державне об’єднання організацій ділових кіл та суб’єктів економічної діяльності усіх форм і видів. Навіть якщо ти не збираєшся ставати членом союзу, на сайті можна знайти чимало корисних галузевих новин!

15. Brazen Blog

Сайт, який зручно розбитий на кілька категорій: HR (Human Resources), університети, маркетинг і ресурси. У цих рубриках ти знайдеш корисні підказки і цінні матеріали, зокрема, електронні книги, вебінари та групові чати.

16. «Блог для начинающих предпринимателей»

Ресурс із багатою теоретичною базою: зокрема, ти знайдеш шаблони для створення грамотного бізнес-плану.

презентація

17. Reddit: startups

Reddit – це не лише смішні картинки і коментарі. Цей сайт може бути надзвичайно корисним для тих, хто хоче знати, що відбувається у світі стартаперів. Ти можеш створити власну тему на форумі, поставити запитання й отримати відповідь або просто спілкуватися з однодумцями з усього світу!

18. I am startup

Російськомовний блог, що цілком та повністю присвячений стартапам. Цікаві ідеї, інтерв’ю з реальними стартаперами, майстер-класи… Цілком згодиться, щоб як слід надихнутися. А може й більше.

19. Copyblogger

Хочеш, щоб твою присутність в Інтернеті нарешті помітили? Скористайся порадами з ефективного контенту, розміщеного на цьому ресурсі!

20. «Блог Кирилла Куницкого»

Уже заснував власну справу, проте все ще не вистачає сильної команди? Чому б не спробувати використати поради, які в своєму блозі розміщує Кирило Куницький – експерт із систематизації бізнесу та побудови команд?

21. Crunchbase

Величезна база компаній, стартаперів та інвесторів. На цьому сайті можна провести не одну годину, читати актуальні новини та шукати спонсорів для власного геніального проекту.

22. «Стартап Левел»

Спільнота українських стартаперів. Ресурс зручно розділений за різноманітними темами (наприклад, інвестиції, маркетинг, команда). Тут точно не загубишся, а натомість знайдеш цінну та корисну інформацію!

23. Enterpreneur

Англомовний ресурс, де зібрана величезна кількість цінної інформації – від маркетингових стратегій до мистецтва найму правильних людей.

презентація

24. Воркселератор

Мрієш стати частиною команди, яка працює над стартапом, що вже існує? Проглядай вакансії на цьому українському ресурсі!

25. 500 hats

Geek, Investor, Troublemaker, Sith Lord – так себе називає підприємець Дейв Мак-Клур. У його блозі ти знайдеш багато цікавого, адже Дейв пише про стартапи і для стартаперів.

26. GrowthUp

Виношуєш ідею цікавого технологічного стартапу? Чому б не спробувати свої сили у GrowthUp – українському акселераторі для ідей такого роду? Команда працює з 2005 року, а отже за їхніми плечима роки досвіду й чимало успішних проектів!

27. Harvard Business Review

Якщо дійсно хочеш навчатися у найкращих. Доступ до більшості контенту платний, але воно того варте.

28. Startup Ukraine

Цікавий україномовний блог, де зібрані не лише цінні поради, але й інтерв’ю з успішними вітчизняними підприємцями – наприклад, співзасновником мережі iFest.

29. Mixergy

Якщо дійсно хочеш досягнути успіху, потрібно не лише накопичити значний запас теоретичної інформації, але й аналізувати практичні кейси. Для цього й існує Mixergy – тут зібрані інтерв’ю та майстер-класи з людьми, за плечима яких уже як мінімум один успішний стартап!

30. StartUp Line

Або все про hi-tech бізнес. Цінний український ресурс для тих, хто мріє заснувати (або вже це зробив) власний технологічний стартап.

31. Marie Forleo

Блог Марії Форлео – підприємця, письменника, філантропа й оптиміста. Завітай сюди хоча б за шаленою порцією натхнення!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus