«Російська рулетка» на знімальному майданчику: нові подробиці трагедії за участю Алека Болдвіна

Алек Болдвін

Незабаром має відбутися судове засідання за обвинуваченням Алека Болдвіна у ненавмисному вбивстві. При цьому сім’я загиблої операторки подала новий позов, в якому висувається звинувачення проти Болдвіна та виробників фільму «Іржа» у створенні небезпечних умов на знімальному майданчику та порушенні безпеки під час зйомок, що призвело до смертельного інциденту.

За даними STUDway із посиланням на «lux.fm», у заяві, яка стала основою для судового позову, вказується, що Алек Болдвін вирішив зіграти у «російську рулетку» з зарядженим пістолетом, не перевіривши зброю та не вимагаючи провести необхідні безпечні процедури перед використанням зброї на зйомках. Така поведінка актора, а також бездіяльність та недбалість виробників фільму, які не забезпечили безпеку на майданчику, кваліфікуються як навмисні або бездіяльні дії з повним ігноруванням можливих наслідків. Сім’я покійної Галини Гатчінс вимагає компенсації за емоційні страждання через втрату рідної людини, а також співробітниця зі сценарію Меймі Мітчелл вимагає відшкодування за серйозні емоційні та фізичні травми, яких вона зазнала під час трагедії.

Нещодавно Алеку Болдвіну було відмовлено у проханні про зняття всіх звинувачень, після того як прокурори заявили, що актор спробував уникнути відповідальності за свої дії.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про тривожні новини для фанів «Орла і Решки»: чому продюсер проекту готується до суду з Івлєєвою.

Провідник у світ стилю та естетики, надаючи поради щодо тенденцій у моді, красі та здоров'ї, і створюючи гармонію у житті наших читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *