Робота мрії в «BUKI»: гнучкий графік, дистанційка і необмежений рівень доходу

Studway1

За результатами опитування World Economic Forum, лише 11,6% працівників у світі хочуть повернутися до роботи в офісі, водночас 72.2% бачать свій ідеальний графік як мікс онлайн та офлайн режимів — дистанційку з можливістю приїжджати в офіс за необхідності.
А ще робота має бути значущою, приносити іншим користь, а тобі — задоволення. Де ж таку знайти? Розповідаємо про можливості «BUKI».

Репетиторська компанія «BUKI» — зручний безкоштовний ресурс для пошуку репетитора.

Тут найбільша база репетиторів України — понад 30 тисяч зареєстрованих вчителів. Сервіс охоплює понад 100 предметів та більш ніж 250 міст України. Робота в «BUKI» — це альтернатива офісу чи роботі вчителем з більшим доходом, більшою свободою та гнучким графіком.

Як працює «BUKI»?

Репетитором може стати кожен повнолітній, який володіє знаннями та навичками в певній галузі, а саме:

buki

Щоб почати викладати у «BUKI»:

  1. Заповни анкету на сайті, додай предмети та вкажи напрямки викладання, власні вміння та досвід, а також бажану ставку.
  2. Відповідай на запитання потенційних учнів, яких зацікавила твоя анкета репетитора, узгоджуй умови навчання та домовляйся про уроки.
  3. Збирай відгуки учнів і потрапляй в ТОП. Більше відгуків — вищий рейтинг серед інших репетиторів.

Цю роботу можна виконувати з дому в зручний час. Платформа пропонує учнів, які шукають як онлайн-репетитора, так і репетитора для занять при зустрічі. Ти можеш обрати спосіб, який підходить тобі на індивідуальній основі чи вибрати один із варіантів надання послуг як основний і займатися з учнями там, де тобі зручно.

Твій дохід так само залежить лише від тебе. На «BUKI» можна проводити по 2-3 уроки на тиждень у вільний час і отримувати додатковий дохід в розмірі 2500-3000 грн на місяць.

А можна щодня займатися з 4-5 учнями і заробляти 1000-2000 грн на день. Ставку і кількість занять кожен репетитор може визначати самостійно. «BUKI» не отримує комісію від проведених занять.

Послуги сервісу репетитор оплачує одноразово після першого заняття з новим учнем, а учень платить безпосередньо репетитору будь-яким способом, який буде зручний обом сторонам.

Woman works with laptop at home in the living room

Реклама

Чому варто спробувати?

На «BUKI» не треба надсилати резюме, проходити декілька етапів співбесіди та довго очікувати на рішення.

Тут правила встановлюєш ти: визначаєш ціни на свої послуги, формат уроків і спосіб оплати.

Серед основних переваг «BUKI» також те, що:

  • не потрібно самостійно шукати учнів і розміщувати оголошення
  • можна працювати за будь-якою ставкою та узгоджувати з учнями зручний для тебе графік
  • можна розширювати спектр своїх послуг
  • можна розвиватися як професіонал: ділися експертною думкою і вибудовуй високий рівень довіри, публікуючи статті у власному блозі
  • можна не переживати за технічну частину занять: підтримка сайту працює 7 днів на тиждень і вирішить твоє питання будь-якої складності.

Сервіс ніяк не обмежує ставку за заняття та кількість занять, які проводить репетитор.

Гарний підробіток, перша робота чи улюблена справа, де ти повністю реалізуєш свої таланти і навички, а також постійно будеш розвиватися в нових сферах — з «BUKI» ти можеш спробувати все.

Репетиторство — вдала можливість почати кар’єру ще під час навчання, щоб на момент отримання диплому вже мати набір практичних скілів і професійні контакти.

Навчаючи інших, людина навчається сама, здобуває новий досвід, заглиблюється в нові сфери і починає розуміти, що їй вдається, а що не приносить задоволення.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus