Робот Софія у Києві розповіла, що знає про Україну

sofia

Робот Софія приїхала до Києва для підписання Меморандуму про співрацю між Державним агентством з питань електронного урядування України і компаніями Hanson Robotics і AngelVest для розвитку штучного інтелекту в Україні.

Софія вже встигла поспілкувалася із прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. «Я була здивована, він досить молодий, амбіційний і, що найголовніше, привабливий», – поділилася вона враженням із журналістами.

Окрім того, на питання Гройсмана, що Софія знає про Україну, та відповіла: «На території України зосереджено чверть усіх запасів чорнозему на землі. Перший у світі найбільший вантажопідйомний літак “Мрія” був розроблений українським конструкторським бюро “Антонов”. Перша у світі конституція з’явилася теж в Україні, ще 1710-го. Композитору Миколі Леонтовичу з України належить найбільш впізнаваний і затребуваний музичний твір Щедрик».

Також на питання про те, чи хотіла б Софія стати жителькою України, вона відповіла, що хотіла б стати громадянкою світу. Наразі Софія офіційно має громадянство Саудівської Аравії.

Людиноподібний робот стане одним із членів журі під час фіналу Всеукраїнського конкурсу розробників робототехніки та штучного інтелекту, що відбудеться 12 жовтня.

Раніше робот Софія заявила про любов до серіалу «Чорне дзеркало».

Фото: Радіо Свобода.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus