Site icon STUDWay

Рідкісний вихід Зеленських: перша леді увесь час тримала президента за руку

Володимир та Олена Зеленська

Володимир та Олена Зеленська. Фото - focus.ua.

Володимир та Олена Зеленські відвідали виставку, де перша леді постійно тримала президента України за руку. Це був рідкісний вихід пари у світ разом. Володимир разом з дружиною вперше за довгий час взяли участь у такому заході, відвідавши виставку в Українському домі.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», про це перша леді повідомила у своєму аккаунті у Facebook. Олена та Володимир побували на виставці київської художниці-шестидесятниці Алли Горської під назвою «Боривітер», де представлено понад сотню творів живопису. Цей візит є одним із рідкісних випадків, коли Зеленські вирушають куди-небудь разом. Під час відвідування виставки Олена була одягнена у чорний костюм, а Володимир вибрав штани кольору хакі та чорний світшот з українською символікою. На знімках, які були оприлюднені, видно, що пара трималася за руки, що сприймалося громадськістю як прояв ніжності та поваги один до одного.

Відвідування виставки «Боривітер» є важливою подією для сім’ї президента України, адже ця виставка вважається однією з найголовніших артподій сезону. Сотні відвідувачів щодня відвідують виставку – саме тому Зеленські не могли пропустити цю подію. Алла Горська – визнана художниця, що була вбита в 41 рік за однією з версій – співробітниками КДБ через її дисидентську діяльність. Її творчість відзначається не тільки як мистецтво, але й як голос покоління, що бореться за свободу вислову.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про те, як президент Зеленський тримає себе в формі і чому відмовився від солодкого.

Exit mobile version