15 ресурсів для пошуку віддаленої роботи

Знімок екрана 2017-07-05 о 13.57.15

Ми вже розповідали про популярні вакансії для фрілансу. Якщо вид віддаленої роботи ти вже обрав, саме час дізнатися про біржі в Інтернеті, де можна знайти вакансії як зі знанням англійської, так і без. Обрали популярні, з якими віддалена робота для студентів в Україні (Київ, Львів, Луцьк, Тернопіль тощо) стане як ніколи доступною.

Біржі для пошуку фрілансу в Україні

Фріланс

Український форум для фрілансерів. Роботу можна шукати як за спеціальностями, так і за містами чи областями. Вакансії найрізноманітніші: від дизайнерів до ветеринарів і водіїв. На сайті ти не зустрінеш зайвих посилань, фейкових оголошень про швидке збагачення, адже розробники намагаються швидко видаляти записи такого змісту. Усе для комфорту фрілансерів.

Kabanchik.ua

Ти точно не забудеш назву цього сайту. Проект запустили в Києві у 2012 році. Спершу він орієнтувався лише на жителів столиці, проте розширив свій контент настільки, що став популярним не лише в Україні, а й має аналоги в Білорусі, Росії та Казахстані. Тут є перелік сотні вакансій: від ремонту техніки до ведучого на весіллі. У списку є спеціальна рубрика «Робота в Інтернеті».

Freelancehunt

Зручна українська платформа, що дозволить знайти будь-яку віддалену роботу. На ресурсі є базовий профіль з усім необхідним для комфортної роботи. Два роки тому запустили можливість створення платної сторінки з додатковими інструментами. Сайт зручний і для замовників: на Freelancehunt створили інтерактивну карту, за якою можна шукати фрілансерів у своєму місті.

Знімок екрана 2017-07-05 о 13.54.09

Реклама

Біржі фрілансу для роботи з текстами

Біржа копірайтингу

Якщо написання текстів для тебе хобі, перетвори його на свою професію. Сайт знадобиться ще й перекладачам і коректорам. Тут також можна завантажити програму «Антиплагіат» або перевірити матеріали відразу на сайті.

Аdvego

На сайті фрілансерам зручно перевіряти унікальність своїх текстів. Розробники намагаються весь час удосконалювати портал, тому проводять різноманітні конкурси, звичайно, із непоганими винагородами. За досягнення певного рівня виконавець отримує зірку – це впливає на звання, яке отримуєш на сайті: спеціаліст, професіонал, експерт або гуру.

Smart copywriting

Ще одна біржа для копірайтингу, де часто з’являються і суміжні вакансії: редактори, контент-менеджери тощо. Часом можна побачити пропозиції для роботи у штаті.

Знімок екрана 2017-07-05 о 13.49.25

Біржі фрілансу для роботи з фотографіями

Istockphoto

Фотобанк заснований у 2000 році і досі залишається одним з найпопулярніших. Ресурс має рейтингову систему: автори та покупці можуть оцінювати роботи. Причини відмови у прийомі певного фото фотографові , завжди пояснюють, вказують на недоліки. Інформація про продажі і перегляди для користувачів платформи відкрита.

Fotolia

Біржа сподобається і професіоналам, і новачкам, які хочуть розвиватися. Однак зареєструватися можна лише повнолітнім. Сервіс розвинений у багатьох країнах: наприклад, ось ця платформа в Польщі, США, Франції.

Біржі фрілансу для точних наук

GlobalFreelance

Український ресурс знадобиться тим, кому до душі саме точні науки – найчастіше на сайті з’являються завдання цього напряму. Одна з головних вимог – знання англійської мови, адже надходить чимало закордонних замовлень . Після реєстрації потрібно пройти тест на перевірку знань у сфері, обраній для роботі на платформі .

ITFreelance.by

Портал, зручний для пошуку замовлень у ІТ-сфері, заснували в Білорусі у 2009 році.. Ти можеш бути одночасно і роботодавцем, і працівником. На платформі налагоджена система сповіщення, щоб усі зареєстровані не пропустили важливих новин щодо вакансій.

Devhuman

Молодий проект, створений для користувачів, які орієнтуються у нових технологіях і ІТ-сфері. Платформа дає можливість засновувати власну команду та розвивати проекти. Якщо ти поки що новачок у ІТ, то хороший варіант – приєднатися до готової групи та працювати разом.

Знімок екрана 2017-07-05 о 13.55.08

Біржі для пошуку фрілансу за кордоном (зі знанням англійської)

Hopework

Це український, але англомовний ресурс. Платформа реалізована за підтримки естонської громадської організації «Фонд молоді у науці та бізнесі» та Міністерства закордонних справ Естонії. Мета проекту – дати можливість не лише місцевим, а й закордонним компаніям наймати українських фрілансерів для віддаленої роботи. За словами засновників, ще одна ціль платформи – сприяти працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей. З цією метою на сайті з’являються оголошення про різноманітні тренінги, гранти тощо.

Upwork

Спершу існували два інтернет-майданчики для пошуку онлайн-роботи Elance й oDesk, однак засновники зрозуміли, що разом зможуть досягнути ще більше, тому об’єдналися у 2015 році . Після цього якість і можливості на новому, проте досвідченому ресурсі зросли. На сайті можна навіть створювати онлайн-команду розробників, з якою працюватимеш.

Remote OK

Ресурс одразу тішить око оформленням. Найчастіше з’являються вакансії з програмування, маркетингу, дизайну тощо. Тут засновник Remote OK розповідає про зародження ідеї, оформлення, проблеми, що виникли під час реалізації проекту.

Guru

Досвідчена американська платформа для фрілансерів, заснована ще у 1998 році. Як результат змін, удосконалень, залучення нового персоналу зараз маємо сучасний ресурс, що стане хорошим помічником для фрілансерів. Тут можна знайти стандартний набір вакансій: ІТ, менеджмент, маркетинг, переклади і т. д.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus