Ресурси для підготовки до ЗНО

Depositphotos_278834542_l-2015 (1)

ua.depositphotos.com / GaudiLab

Щоб скласти ЗНО, треба «сидіти» у смартфоні. Як вам таке, Український центр оцінювання якості освіти?

Отримати якісну підготовку до ЗНО можна і не закриваючи вкладки з YouTube чи Instagram. Тут головне – яку інформацію ти отримуєш, а не звідки.

От і настав час використати твої ґаджети з користю.

МОН України

На свій YouTube-канал МОН України викладає не лише відеоуроки для школярів початкових і середніх класів. Міністерство надає і матеріали з підготовки до ЗНО. Зазвичай у ролику міститься інформація із декількох предметів. Переважно це математика, історія, біологія та англійська мова.

Реклама

Turnjourn

Зорова пам’ять є базовою у процесі навчання. Вона допомагає досить легко сприймати і відтворювати матеріал. Цю особливість використали автори TurnJourn. З цією Instagram-сторінкою можна підготуватися до ЗНО та держіспитів з української, англійської та історії України.

image1 копія

Профіль сторінки @turnjourn в Instagram

Окрім того, у stories TurnJourn проводяться інтерактивні тести з відповідями та поясненнями. Такі тестування допомагають перевірити вивчене і пригадати матеріал.

Prometheus

Тут усе просто. Обираєш безкоштовний курс та йдеш за програмою. Перевагами ресурсу є можливість писати коментарі та спілкуватися з викладачем. Серед доступних предметів – українська мова та література, історія України, математика, англійська. Інформація подається у текстовому та відеоформатах.

EdEra

Студія онлайн-освіти Educational Era пропонує не лише курси, а й спецпроєкти, інтерактивні підручники та освітні блоги. На порталі розповідають про освітні тенденції та новини. Курси не обмежуються мовою чи історією. Тут є біологія, фізика, географія та інші предмети.

Мова – ДНК нації

Освітній проєкт «Мова – ДНК нації» створений для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української. Матеріал тут подається у формі дотепних ілюстрацій. У розділі «Бібліотека» доступна інформація про новий правопис, наголоси, фразеологізми, синоніми, пароніми, орфографію й інші мовні труднощі. Також на сайті можна виконати вправи та написати диктант. Для цього потрібно зареєструватися.

image3

Сторінка проекту «Мова – ДНК нації»

Osvita.UA

Інформацію про особливості проведення ЗНО та розрахунку балів можна прочитати на сайті Ostiva.UA. Він містить матеріали про структуру тестування, особливості завдань, нарахування балів та написання власного висловлювання.

На сторінці можна знайти подкасти з української літератури. У них вчителі розповідають теорію, біографії авторів та подають стислі виклади творів.

Випробувати свої сили в тестових завданнях минулих років можна тут.

Нагадуємо, що через карантин проведення ЗНО переноситься. Основна сесія триватиме з 25 червня до 17 липня. За повідомленням МОН України, формат і процедура у 2020 році не зміняться.

Ні кількість предметів, ні прохідний бал у зв’язку з карантином зменшені не будуть. Тому радимо використати час до тестування з користю. Цитуй «Молюсь і вірю» Максима Рильського не на запитання про підготовку до ЗНО, а у власному висловлюванні на тесті з мови.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus